PlayStation 5 öncesi PS4 için ücretsiz The Last of Us 2 teması [İzle]

PlayStation 5 öncesi PS4 için ücretsiz The Last of Us 2 teması [İzle]

The Last of Us 2 çıkış tarihini ileriye atsa da PS4 sahipleri için yeni içerikler sunmaya devam ediliyor. PlayStation 5 çıkışı öncesi ücretsiz tema oyuncularla buluşturuldu.

PlayStation 5 ile yeni nesil konsollara geçiş yapmadan önce PS4 için en önemli oyunlardan biri olan The Last of Us 2 de oyuncularla buluşacak. 21 Şubat’ta çıkması beklenen oyunun Ekim 2019’da, 29 Mayıs 2020‘ye ertelendiği duyurulmuştu. Geliştirici ekip oyunun henüz “Naughty Dog kalitesinde” olmadığını kaydetmiş ve oyunun bazı kısımlarından fedakarlık yapmadan oyuncularla buluşturmak istediklerini belirtmişti. Bu yüzden erteleme kararı alan ekip, oyuncuları bir parça üzse de Şubat 2020’de The Last of Us 2’ye özel sunulan yeni içerikle oyuncuların gönlü alınıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Call of Duty: Modern Warfare 2. sezon için Ghost göründü [İzle]

PS4 saatiyle değişen tasarım

Naughty Dog tema müjdesini resmi Twitter hesabı üzerinden paylaştı. Ücretsiz temayı PlayStation mağazasına gireceğiniz kodla elde edebiliyorsunuz. PS4 saatine göre gece ve gündüz arasında değişen temada gündüz Ellie gitarıyla görünürken gece düşmanlardan saklanıyor. Avrupa bölgesi için girilmesi gereken kodun 9DEK-PKNG-N445 olduğunu kaydedelim. Diğer bölgeler için Naughty Dog’un resmi açıklamasına buradan ulaşabilirsiniz.

Söz konusu tema sınırlı süre boyunca elde edilebiliyor ama PlayStation 5 almayı düşünenler üzülmesin. 2020’nin sonlarında satışa sunulması beklenen yeni konsola da bu temayı ekleyebileceksiniz. Çünkü kodların son kullanım tarihinin 11 Şubat 2021 olduğu belirtilmiş. Tabii bu tarihten sonra alacağınız PS5’lerde bu kodu kullanmak mümkün olmayacak. Temanın gece ve gündüz detaylarını gösteren videoyu haberin üzerinden izleyebilirsiniz. Oyunun Türkçe altyazı seçeneği sunacağını da yeniden hatırlatalım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir