Call of Duty: Modern Warfare 2. sezon için Ghost göründü [İzle]

Call of Duty: Modern Warfare 2. sezon için Ghost göründü [İzle]

Call of Duty: Modern Warfare 2. sezon için oyuncular heyecanla beklerken fragman sızdı, Ghost göründü.

Call of Duty: Modern Warfare 2. sezon, 11 Şubat‘ta oyuncularla buluşacak. Heyecanla beklenen yeni sezonla beraber gelecek yeniliklerin bir kısmı da ilk fragmanla kendini gösteriyor. Fragmanda ilk olarak dört yeni harita görünüyor: Atlas Superstore, Bazaar, Rust ve Zhokov Boneyard. Bu haritaların ikisi 2009’da çıkan Modern Warfare 2’den geliyor. Zhokov Boneyard, Ground War haritasının yenilenmiş yorumu olarak karşımıza çıkarken Bazaar da Gunfight haritasını getiriyor. Yeni silahları da barındıracak olan 2. sezonda oyuncularla buluşacak silahların detayları ise şimdilik net değil. Güncelleme yayınlandıktan sonra tüm detaylar yama notlarıyla açıklanacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
PUBG cephesinden corona virüs salgını açıklaması

Call of Duty: Modern Warfare 2. sezon Ghost’u getiriyor

Call of Duty oyuncuları için fragmanın en heyecan verici yanı hayranların en sevdiği karakterlerin başında gelen Ghost‘un göründüğü an. Geçmişte Ghost’un ikinci sezonla oyuna geleceği zaten sızmıştı. Fragmanla beraber onu aksiyonun ortasında görmek ise şüphesiz keyifli bir an oluyor.

Fragmanda oyuncuların görmeyi beklediği ancak eksik kalan detay ise Battle Royale modu oluyor. Sadece bu fragmandan yola çıkarak konuşacak olursak, sanki 2. sezon bu modu getirmeyecek. Ancak elbette net bir cevap için şimdilik güncellemeyi beklemek durumundayız. Oyun modu 2. sezonda açılmasa bile önümüzdeki dönemlerde oyuncularla buluşacak.

Oyunun 2. sezon güncellemesi yeni harikalar, silahlar ve Ghost ile beraber 11 Şubat’tan itibaren tüm oyuncular için erişilebilir hale getirilecek. 2. sezon için hazırlanan fragmanı haberin üzerindeki videodan izleyebilir ve güncellemeye ilk bakışı atabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir