Sevilen PUBG Mobile oyun modu nihayet PUBG’ye geldi [Video]

Sevilen PUBG Mobile oyun modu nihayet PUBG’ye geldi [Video]

Sevilen PUBG Mobile oyun modlarından biri yeni güncellemeyle PUBG‘deki yerini aldı. Klasik maçlardan sıkılanlar için aksiyon ve eğlence katlanıyor.

PUBG Mobile pek çok eğlenceli oyun moduyla oyunculara mobilde eşlik ederken PUBG‘nin PC/konsol sürümü işleri biraz daha ağırdan alan taraf olmuştu. Ancak 6.2 güncellemesiyle beraber bu durum değişiyor gibi. Mobil versiyonun sevilen Evo modlarından Takımlı Ölüm Maçı, yeni güncellemeyle beraber PC oyuncularıyla buluştu. Yeni oyun modu, daha hızlı ve klasik Battle Royale formatı dışında bir deneyim sunuyor. Battlegrounds’ta yeni aksiyonlar peşinde koşmak isteyenlere hitap eden bu modda 4 harita içinde 7 farklı savaş alanı bulunuyor. 8v8 takımlar halinde savaşa gireceğiniz bu modda oyunun klasik mekanikleri ve oynanışıyla beraber daha dinamik bir deneyim amaçlanıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
PlayStation 5 öncesi PS4 için ücretsiz The Last of Us 2 teması [İzle]

PUBG güncellemesi yayında

Arcade başlığında yer alan yeni oyun modunda sadece FPP oynanışa izin veriliyor. Yeniden canlanmanın açık olduğu bu modda arkadaşlarınızı ise vuramıyorsunuz. Önemli bir detay olarak maçı terk ettikten sonra aynı maça dönemeyeceğinizi belirtelim. Oyunun çökme durumunda da bu kural ne yazık ki geçerli.

Söz konusu oyun modu maksimum 10 dakika sürebiliyor. 10 dakika tamamlandıktan sonra en çok öldürme sayısına ulaşan takım maçı kazanıyor. Ancak herhangi bir takım 10 dakika tamamlanmadan 50 öldürmeye ulaşırsa maç tamamlanıyor ve 50 öldürmeye ulaşan ilk takım kazanıyor. 2 raunt galibiyet alan takım maçın kazananı oluyor. Yeni oyun moduyla ilgili detaylı bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir