Micder
Micder, sizler için teknolojiyi yazıyor.

Künye

YÖNETİM YERİ ADRESİ

MiCDER GAZETECİLİK VE MATBAACILIK A.Ş

Karatarla Mahallesi, Arif Dai Sokak Örücüler İş Hanı No:7 Kat:3
Şahinbey/Gaziantep

 Tel: 0553 137 77 33

Mail: koenerse@gmail.com

SORUMLU MÜDÜR

Mehmet Bilgin
mail:
 m.bilgin@micder.com

EDİTÖRLER

Emrah SÖZEN                        Nermin ŞENSÖZ                        Şengün FEHMİ
 mail: esozen@micder.com     nsensoz@micder.com     sfehmi@micder.com

Melike CEBECİ                        Latif DURUSÖZ                        Murat TANER
mail: mcebeci@micder.com      ldurusoz@micder.com    mtaner@micder.com

GECE VARDİYASI EDİTÖRÜ

Hakan AVANE
mail: 
havane@micder.com

REKLAM REZERVASYON

Cansu TEKİN
mail: koenerse@gmail.com

BASIN BÜLTENLERİ
Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri
aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz.
basin@micder.com

HUKUK DANIŞMANI

Av. Murat YILDIRIM – hukuk@micder.com

ALTYAPI ve TEMA
Newsmag teması ile WordPress 4.8.3.

Bilgi ve Destek Hattı
0850 432 85 65

Servis Yer Sağlayıcı
Esentepe Mahallesi, Esentepe Mah. Büyükdere Cad,
Metrocity AVM No:171, 34394 Şişli/İstanbul

UYARI
micder.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı HABEROLOJİ Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.”

GİZLİLİK İLKELERİ
© Copyrigth 2017 micder.com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif Hakları micder.com’a aittir. micder.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar micder.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.
micder.com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. micder.com’da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

PRİVACY POLİCY
We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the micder.com However, sometimes the micder.com uses third parties to process your information. micder.com requires these third parties to comply strictly with its instructions and the micder.com requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the micder.com we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the micder.com and its services. When you use micder.com online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the micder.com cookies section of our full Privacy Policy.