eşya depolama uluslararası evden eve nakliyat uluslararası evden eve nakliyat
Netflix Süper Kahramanı Kurtarmak İçin Hazır.

Netflix Süper Kahramanı Kurtarmak İçin Hazır.

Netflix-Marvel iyiliğinin beş mevsimi hepsi buna bağlı. Netflix, geçen ayın en güzel oyuncusu olan The Defenders’ın ilk full-blow trailer çıkardı.

Avengers filmleri gibi, proje birçok iç içe geçen ‘sinematik evren’ projelerinin doruk noktasıdır.

Daredevil, Jessica Jones, Luke Cage ve Iron Fist – dört TV şovunun hepsi kendi başlarına duruyor, ancak karakterleri, bilgeliği ve zaman zaman komedi filmlerini birbirine bağlamak için paylaşıyorlar.

New York sokak seviyesindeki kahramanlardan oluşan bir takım olan Savunucular, Netflix’in akan dünyada böyle iddialı bir geçit projesi sunup sunamayacağını kanıtlayacak.

Trailer, Krysten Ritter’in oynadığı Jessica Jones’u dedektif Misty Knight’lı bir sorgu salonunda gösteriyor.

İki kişi ses telaşını değiştirebilmeden önce Matt Murdoch (Charlie Cox) odaya patlar ve şu anda Jones’un avukatı olduğunu açıklıyor.

Ardından teaser, mistik dövüş sanatı uzmanı Danny Rand (Fin Jones) ile olan yolları kesen Harlem kahraman Luke Cage’e (Mike Colter) kesti.

Dört kişi yakında daha büyük bir tehdit olan Alexandra’ya (Sigourney Weaver) karşı birlikte çalışmaya zorlanmaktadır.

Elektra, Daredevil’in öğretmeni ‘Çubuk’ ve yalnızca o kazandırdığı – herkes Claire Tapınağı da dahil olmak üzere birçok Marvel-Netflix yan karakteri ortaya çıkıyor.

Bu, dört süper kahramanın hepsinin ekranda paylaşacağı kimyayı ima eden hızlı, esprili bir video.

Mini serisi, 18 Ağustos 2017’de küresel olarak piyasaya çıkacak; şimdiye kadar bunlardan kaçınmayı başarabildiyse, mevcut şovları geride bırakmak için bol bol zamanınız var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir