YouTube ve Amazon’un çabalarına rağmen, rekor sayıda gençler Tide Pod’larını hala yiyor

YouTube ve Amazon’un çabalarına rağmen, rekor sayıda gençler Tide Pod’larını hala yiyor

“Tide Pods’u yiyen” meme, 2018 yılının en şaşırtıcı bölümlerinden biri olmayı sürdürüyor – bu sadece yılın dört haftasından beri etkileyici – ancak meme sonuçları artmaya devam ediyor. Bu hafta başlarında, Amerikan Zehir Kontrol Merkezleri Birliği (AAPCC) tüketicilere bakla yememesi konusunda uyarıda bulunan bir başka uyarı yayımladı . Bu yıl çamaşır deterjanı ile doldurulmuş jel kapsüllerini bilinçli olarak yediğini bildiren gençlerin vakaları, 16 Ocak’ta 86 olaya kadar 22 Ocak itibarıyla iki katına çıktı.

AAPCC, kasıtlı olarak 2016 yılının tamamında kapsülleri yiyen 39 vaka davasını ve 2017’de 53 vakayı kaydetti. Bu sayı, zararlı Tide Pod içeriğini sitelerinden kaldırmak için adımlar atmış olan YouTube ve Amazon gibi şirketlerin çabalarına rağmen artmaya devam ediyor .

YouTube zaten taahhüt etti Topluluk Kurallarını ihlal ettiği düşünülen toplulukları yiyen insanların videolarını kaldırmak.


Tide Pod müşteri soruları Amazon’da.

Amazon bir yorumda şöyle dedi: Anakart Geçen hafta Tide Pod incelemelerinin “insanların güvenliğine büyük önem verildiğini ve Müşteri Yorumları veya fiziksel zararı teşvik eden diğer içerikleri bastıracağımız” belirtilerek insanların kapsülleri yediğini savundu. Gelgit Bakırkezlerine müthiş bakmak popüler online sitesinde, çeşitli incelemelerin hala çevrimiçi olduğu ve ayrıca “müşteri soruları ve cevapları” ndaki Pod’ların tadına ve beğenisine ilişkin birden fazla kullanıcı tarafından gönderilen sorular gösterildiğini gösteriyor.

Yine, bunu yazmak zorunda olduğuma inanamıyorum, ancak: Gelgit Baklası yemeyin . Onlar gerçek zehir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir