Apple, La La Land direktörü Damien Chazelle’den bir TV dizisi hazırlıyor

Apple, La La Land direktörü Damien Chazelle’den bir TV dizisi hazırlıyor

Ödüllü filmler için bilinen film yapımcısı Damien Chazelle La La Land ve omurga incinmesi , Apple dışında hiçbiri için yeni bir TV dizisi hazırlayacak. Çeşitlilik raporlar Chazelle yeni dramanın her bölümünü yazacak ve yönetecek; arsa ve diğer ayrıntılar şu an için gizli tutulacak. Halen isimlendirilmemiş seriler Jordan Horowitz ve Fred Berger tarafından yönetici olarak üretilecek – iki daha La La Land üretim şakaları.

Chazelle, Apple’ın hızla büyüyen orijinal içeriğine katılmak için en son büyük adıdır; Steven Spielberg antoloji serisi , a uzay draması itibaren Battlestar Galactica yaratıcısı Ronald D. Moore ve bir ağ sabah gösterisinin oynadığı bir drama Jennifer Aniston ve Reese Witherspoon . Bu aydan daha erken , fütüristik bir drama duyurdu. Açlık oyunları Franchise.

Proje, Chazelle’nin televizyona girdiği ikinci geçişi işaret ediyor. Film yapımcısı ayrıca kısa bir süre önce Netflix’ten gelecek müzikal drama . Halen Neil Armstrong biyografisinde çalışıyor. İlk adam , kim olacak efsanevi astronot olarak yıldız Ryan Gosling .

Apple’ın sadece orijinal değil aynı zamanda tüm yetenekli yetenekler tarafından yaratılmış olan içerik isteği HBO gibi ağlar veya Netflix gibi akışlı hizmetler ile rekabet edebilecek daha büyük hırsları ifade eder. Bu şovların nasıl dağıtılacağı hâlâ görülüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir