Snap’ın ürün başkan yardımcısı şirketten ayrılıyor

Snap’ın ürün başkan yardımcısı şirketten ayrılıyor

Snap’ın ürün başkan yardımcısı olarak görev yapan adam şirketten ayrılıyor. ani doğruladı TechCrunch Mart 2016’da şirkete katılan Tom Conrad, teknoloji endüstrisinin dışında biraz zaman geçirmekten vazgeçiyor. Conrad, “Teknolojinin dışında enerjimi müzik, gıda, fotoğrafçılık ve sanata daha yakın olan şeyleri girişimcilikten uzaklaştıracak vaktim geldi” dedi. TechCrunch .

Snap’a gelmeden önce, Conrad, Pandora’da uzun zamandan beri teknik direktör olarak görev yapıyordu. Snap’da, bildirdiğimiz gibi bu aydan daha erken Conrad, CEO Evan Spiegel’e güvenilir bir vekil olmuştu. Bir kişi “Sözlerine hafifçe vuruyor ve Evan için bir gölge oluyor” dedi. “Evan’ın odasında olmadığı zaman Evan’ın görüşlerini uzatıyor.”

Conrad’ın ayrılışı bir Snapchat’ın önemli yeniden tasarımı Bu, açıklandıktan yaklaşık iki ay sonra küçük bir kullanıcı yüzdesine yayıldı. İlk değerlendirmeler negatif çıktı: Analytics firması SensorTower’ın verilerine göre, yeni uygulamanın kullanıcılarının yüzde 83’ü bir ya da iki yıldızlı gözden geçirdi. Şirket ayrıca gördü bir sürü yönetici ayrımı geçtiğimiz yıl boyunca.

Conrad görüş taleplerine hemen yanıt vermedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir