Ultimate Ears’ın En Ucuz Boom Hoparlörü Renkli Bir Varile Benziyor

Ultimate Ears’ın En Ucuz Boom Hoparlörü Renkli Bir Varile Benziyor

Ultimate Ears tasarım ekipleri Boom ve Roll oluşturmak için bir araya geldiğinde, sonuç Pringles A box and a flying circle tails aldı canlı bluetooth hoparlör seti oldu.

Öyleyse, EU‘nin yeni giriş seviyesi modeli olan Wonderboom‘un geleneksel taşınabilir form faktöründen uzak durduğunu öğrenmek hiç şaşırtıcı olmamalı.

Küçük bir varil gibi görünebilir ya da çevresindeki yüzlerce kauçuk şeridi olan bir karpuza benzemekle birlikte, renkli, şaşırtıcı ve en “uygun fiyatlı diyebiliriz.”

Wonderboom, bir UE hoparlöründen bekleyebileceğiniz her şeyi sunar.

105 mm yüksekliğinde 95 mm genişliğinde 360 derecelik bir ses çıkartıyor, bol miktarda bas çıkartıyor ve hemen hemen her ortamda kullanılabiliyor.

IPX7 su geçirmezlik derecesi (Suyun içinde 30 dakika). Şirket ayrıca 10 saate kadar pil ömrüne ve 100 fit Bluetooth aralığına sahip olduğunu belirtti.

UE hoparlörleri plastik ses düğmeleri ile biliniyor ve Wonderboom‘dan farklı değil. Bununla birlikte, üstte oynatma, duraklatma ve değiştirmek için kullanılabilen, aynı zamanda hoparlörü tam stereo ses için başka Wonderboom‘la eşleştirmek için kullanılabilen özel UE düğmesi bulunuyor.

Wonderboom, Gri, Siyah, Kırmızı, Mavi, Pembe ve Lila olmak üzere altı yeni renkte üretilmektedir.

Nisan ayında Kuzey Amerika, Avrupa ve İngiltere’de olacak ve 100$ / £80 fiyatında olacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir