Sony, Kimsenin Kullanamayacağı Muazzam Bir PS4 Denetçisi Yaptı

Sony, Kimsenin Kullanamayacağı Muazzam Bir PS4 Denetçisi Yaptı

Sony’nin eSportlara özel PlayStation 4 denetleyicileri var, ancak bunun dışında oyun juggernaut’u PS4’le birlikte gelen gamepad’de büyük değişiklikler yapmadı.

Ancak Rapper’ın yeni Parappa’sının yeniden yayınlanması için bir Japon tanıtım filmi olarak şirket, yıllar içinde en iyi kontrolörünün muazzam bir sürümünü hazırladı.

Game from Thrones boyutunda-devi Wun-Weg için mükemmel konuşuyoruz.

Japon yayın Gigazine’nin belirttiği gibi, tüm düğmeler işlevsel değil. Yalnızca D-pad ve kare, üçgen, daire, çapraz ve omuz düğmeleri L1 ve R1 çalışır.

Analog çubuklar ve L2 ve R2 tetikleyicileri yalnızca gösteri amaçlıdır ve touchpad’in de olduğundan şüpheleniyoruz.

Büyük denetleyicinin Parappa’yı daha kolay oynamasını sağlayacağını düşünüyorsanız durum böyle görünmüyor.

Gigazine, büyük boyutlu yüz düğmelerini hareketle ritmik olarak basmanın, standart bir DualShock 4’ü kullanmanın aksine güçlüğünü artırdığını söyledi.

Belki, belki de, belki de, bu teoriyi kendimiz için E3’te deneyeceğiz – oynadığımız şekle benzer 2015 Tokyo Oyun Şovunda hayat boyu bir Trico ile yakalayın.

Boyut sizin için ve benim için sorun olabilir, ancak Wun Weg ağaçları (ve White Walkers’ı) tek bir yumrukla toprağa götürseydi, muhtemelen bu denetleyiciyle rekabete girerdi.

Devamında oynayan 7 metrelik 7 inç boyundaki Neil Fingleton’ın Şubat ayında geri döndüğü durum çok kötü. Bu devasa plastik parçasının yanında durması muhtemelen, ölçeği, aşağıdaki videodaki sadece ölümlülerden daha iyi bir fikir verebilirdi.

Elbette kahve masası boyutlu NES denetleyicilerini daha önce bir kaç kez gördüğümüz gibi, Sony burada ilk değil, fakat bu garguan kumarhaneyi daha az serinletmiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir