eşya depolama uluslararası evden eve nakliyat uluslararası evden eve nakliyat
San Jose Belediye Başkanı, Big Telecom bunu çalıştırdığından FCC genişbant komitesinden ayrıldığını açıkladı

San Jose Belediye Başkanı, Big Telecom bunu çalıştırdığından FCC genişbant komitesinden ayrıldığını açıkladı

Geçtiğimiz yıl, Trump tarafından atanan başkan Ajit Pai’ye bağlı FCC, yüksek hızda internet erişimi konusunda bir danışma komitesi başlatarak, daha fazla kişiye geniş bant getirmeyi planladığını açıkladı. Ancak bugün protesto göstererek komiteden ayrılan San Jose Belediye Başkanı’na göre, telekomünikasyon endüstrisi kendi çıkarlarını tüketicilerin pahasına ilerleterek inisiyatifi elinde tuttu.

“Birkaç katılımcının iyi niyetlerine rağmen, BDAC’nin [Geniş Bant Dağıtım Danışma Komitesi] endüstriye yoğun bir bileşimi, cesedi telekomünikasyon endüstrisinin çıkarlarını halkın menfaatleri üzerinde ilerletmek için bir araç haline getirmekle açıkça anlaşıldı. , “Belediye Başkanı Sam Liccardo şöyle dedi: yaptığı açıklamada , bugün erken saatlerde bildirildi tarafından Axios .

Geniş bant komitesi, bir grup paydaş arasında bir ortaklık olması gerekiyordu ve telekom endüstrisine açık bir önyargı için daha önce eleştirildi. Ağustosda, Kamu Bütünlüğü Merkezi, FCC’nin iş dostu çıkarlarla panelde dört pozisyonun üçünden fazlasını doldurması nedeniyle, yerel yönetimler oynamakta olduklarına inanıyorlardı.

Liccardo mektubunda komitenin “dengeli, sağduyulu öneriler” geliştirebileceğini umduğunu, ancak o zamandan beri hayal kırıklığına uğradığını söyledi. Yakın tarihli bir toplantıda, belediye temsilcileri olmayan bir çalışma grubu, genişbant altyapısının belediye denetimini ortadan kaldırmak için bir plan düşünmediğini söyledi. Şu anda inandığına göre, endüstri “vergi mükellefi tarafından sübvanse edilen oranlarda kamu tarafından finanse edilen altyapıyı” sağlamaktır.

“Sonuç olarak, istifamı, FCC Genişbant Dağıtım Danışma Kurulu’na derhal yürürlüğe koymak zorunda kaldım” diye yazdı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Fatal error: Uncaught wfWAFStorageFileException: Unable to save temporary file for atomic writing. in /home/micderc1/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:35 Stack trace: #0 /home/micderc1/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(659): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents('/home/micderc1/...', '<?php exit('Acc...') #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig('livewaf') #2 {main} thrown in /home/micderc1/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 35