Modüler Yapısı İçin Alacağınız Hoparlör

Modüler Yapısı İçin Alacağınız Hoparlör

Hızla gelişen teknoloji dünyası, kullanıcılara beraberinde birçok alternatifi de beraberinde getiriyor. Ürün çeşitliliğinin yanı sıra oldukça farklı deneyimler yaşamak isteyen kullanıcılar için, Module tarafından tasarlanan yeni nesil hoparlörler bunun en belirgin örneği olarak karşımıza çıkıyor.

Teknolojinin akıl almaz hızı yeni satın aldığımız bir ürünün çok çabuk bir şekilde eskimesine neden oluyor. Module adlı şirket tarafından tasarlanan yeni nesil hoparlör Decibel, kullanıcıların bu hıza ayak uydurması için modüler olarak tasarlandı.

Şirket tarafından satın aldığınız son hoparlör olacağı belirtilen Decibel, modüler yapısı sayesinde kullanıcıların zaman içinde parçaları kolaylıkla değiştirmelerine ve geri dönüştürebilmelerine imkan tanıyor. Standart bir allen anahtarla, istediğiniz parçayı söküp yenisiyle değiştirebildiğiniz bu hoparlörün sahip olduğu teknik özelliklerde, bu yenilikçi duruşu kadar göz dolduruyor.

Pili tam şarj edildiğinde 24 saate kadar kullanım imkanı sunan hoparlör, Bluetooth bağlantısıyla Bluetooth destekli cihazlarla iletişim kurabiliyor. USB-C bağlantısı üzerinden şarj edilebilen Decibel, AptX desteği sayesinde Bluetooth akışında ses kalitesinin daha iyi olmasını sağlıyor.

Indiegogo‘da başlatılan kampanyanın hedeflenen rakama ulaşması halinde seri üretime geçileceği belirtiliyor. . Bu yılın aralık ayında satışa sunulması planlanan modüler hoparlörün fiyatının ise 195 dolar olacağı belirtiliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir