METİN 2 EP

METİN 2 EP

Çocukluğun vazgeçilmezlerinden olan oyunlar artık okul bahçelerinden sokak aralarından parklardan internet cafelere evdeki pc lere taşınmış durumdalar. Hangi internet cafe ye giderseniz gidin. Masa üstü seçeneklerinde en az 15-20 farklı oyun türü bulunmaktadır. Bunlar genelde onlıne olan oyun çeşitleriyle dolup taşmaktadır. Artık eskiden olduğu gibi sabit bi oyun seçeneği yok kurgular farklı karakterler çoktan seçmeli . vede en çok takım oyunları şeklinde tercih edilmektedir.

Bunlardan biride her pc de görebileceğiniz metin2 oyunudur. Metin 2  çok oyunculu online bir oyun çeşididir. dünya çapında oynanan bu oyun tam 17 dilde hizmet vermektedir. Bu oyunu kısaca anlatacak olursak : Metin2 nin konusu üç büyük imparatorluğun savaşını anlatan bir Uzakdoğu hikayesidir. İlk olarak sadece hayvan ve bitki hayatı vardı ve bir gök taşı gelip vahşi hayatı kırıp üç imparatorluğun sınırlarını çiziyor. Oyunda amaç ise savaşarak kendini geliştirmeyi sağlamak. Her oyuncu karakterini oluştururken kendine bir sınıf seçer bunlar : Savaşçı, Ninja , Sura , ve şamandır. Savaşçı : Becerileri ve ağır zırhlarıyla savaşçılar yakın dövüş konusunda büyük rol oynarlar. Güçlerini kuvvetli fiziksel yapılarından ve dengeli zihinsel yapılarından alırlar. Seçtikleri özelliğe göre yavaş olan çift el silahlarıyla rakiplerini yıkıma uğratabilir veya çok daha hızlı olan kılıç ve kalkanlarını beceriyle kullanarak kendilerini savunabilirler.

Ninja : Ninjalar pusu kurarak saldırabilen profosyonel suikastçilerdir. Hızı ve hareketliliği sağlamak için hafif zırhlar giyerler. Kendilerini bu yeteneklere adadıkları için Ninjalar hançer ve yay kullanan usta dövüşçülerdir. Aynı zamanda kılıç da kullanabilen Ninjalar oyunda 3 farklı silah kullanabilen tek karakterdir. Şaman : Şamanlar zekidirler ve güçlü büyülerini kullanırlar. Savaşırken ve arkadaşlarına destek olurkarken onların mistik güçleri çok etkilidir. Sura : Suralar Kötülük tohumunu kollarında büyütmeye karar verdiklerinde sihirli güçler kazanan savaşçılardır. Bu nedenle yakın dövüş savaşçılarına karşı ustadırlar uzak mesafeden sihir ile saldırı yapabilirler. Kısaca özetlediğimiz bu oyunda belirli levelden sonra gelişim çok yavaşlamış olacaktır. Oyuna kendini kaptıran oyuncular karakteri geliştirmek için steam cüzdan kodu al yada metin2 ep kullanarak daha hızlı bir gelişim gösterebilirler. steam cüzdan kodu veya metin2 ep kodlarını kredi kartı ile temin edilebilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir