eşya depolama uluslararası evden eve nakliyat uluslararası evden eve nakliyat
Far Cry 5 17 Temmuz’da çıkıyor!

Far Cry 5 17 Temmuz’da çıkıyor!

Far Cry’ın yeni DLC içeriği Far Cry 5: Lost on Mars 17 Temmuz’da oyuncularla buluşacak. Lost on Mars esrarengiz maceralarıyla, Far Cry 5 Season Pass satın alanlar Mars’a, uzaylıların kökünü kurutmak için yol alacaklar. Lost on Mars DLC içeriği Gold Edition ve season pass oyuncuları da dahil olmak üzere satın alınabilecektir.

Far Cry 5 inceleme – Devasa bir açık dünya!

Uzun zamandır merakla beklenen Far Cry 5 inceleme ile karşınızdayız. Far Cry 5 çıkış tarihi, Far Cry 5 PC sistem gereksinimleri ve bilmek isteyebileceğiniz diğer her şey özel içeriğimizde sizi bekliyor!

Far Cry 5: Lost on Mars macerayı uzaya taşıyor!

Lost on Mars’ta Nick Rye, Hope County’den kızıl gezegene ışınlanarak yakın arkadaşı Hurk’e, dünyaya olabilecek uzaylı istilasını engellemek için yardım etmeye gidiyor. Bu macera oyunculara, Blaster of Disaster, Hellfire ve Morphinator içeren yeni uzaylı cephaneleri ile çapraz araç takımları içeren Space Jets sunulacak.

Ek olarak, tüm Far Cry 5 oyuncuları Mars temasına Far Cry Arcade üzerinden erişebilecekler. Harita üreticileri bu temayı haritalarına entegre edebilir veya yeni bilim kurgu temalı haritalar oluşturabilirler. İlerde gelecek olan içerik temaları da Far Cry Arcade üzerinden ücretsiz olarak erişilebilir olacak.

Far Cry 5 Season Pass sahipleri, DLC maceralarını ve yeni Far Cry Arcade eklentilerini ,çıkışlarını takiben oyun içi canlı etkinlikleri de ücretsiz olarak alabilecekler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir