LG V30, Verizon ve AT & T’ye Geliyor

LG V30, Verizon ve AT & T’ye Geliyor

V30, LG sezonunun ‘nin en kaliteli telefon, Perşembe, başlangıç ülkenin iki büyük taşıyıcılarda 5 ekimde satışa sunulacak. Bununla birlikte, Verizon veya AT & T için fiyatlandırma açıklanmadı ve ön sipariş sistemi olmayacak.

AT & T’de telefonu ertesi gün (6 Ekim) çevrimiçi veya perakende satış mağazalarında satın alabilirsiniz. Ayrıca bir V30 satın alabilir ve başka bir hat eklerseniz ve AT & T Next upgrade programına iki telefon koyarsanız, bir başka ücretsiz alabilirsiniz.

Üstün bir LG telefonu olan V30, 6 inçlik OLED ekran, çift arka kameralar (13 megapiksel geniş açı lens içerir) ve üst düzey Snapdragon 835 işlemciye sahip. Ayrıca suya dayanıklıdır ve kablosuz şarj etme özelliğine sahiptir.

Kontrol ettiğimizde, güçlü donanımının yanı sıra kaygan tasarımı ve ince çerçeveleri ile de etkilendik. Ancak LG’nin bu yıl en umut verici telefonlarından biri olan Samsung Galaxy S8, Motorola Moto Z2 Force ve HTC U11 ile karşılaştırılabilir özellikleri ve fiyat aralığı 650- 750$ arasında değişen sert rekabetle karşı karşıyayız .

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir