Apple Watch İçin Bye-Bye Twitter Uygulaması

Apple Watch İçin Bye-Bye Twitter Uygulaması

Apple Watch için Twitter uygulamasına ne oldu?

Twitter uygulamasının iPhone sürümünü güncelleyen insanlar, Twitter’da Apple Watch için arkadaşı olan Uygulamay’ı App Store’dan kaybolduktan sonra keşfediyorlar.

Apple Watch kullanıcıları, uygulamaya, son tweetleri incelemek, en trendleri kontrol etmek ve Watch’un sese seslendirme özelliğini kullanarak tweet göndermek için başvurdular. Artık gitti.

Peki ne veriyor?

Twitter’dan bir soru sorulduğunda, Twitter şunları söyledi:   İnsanlardan bildirimler, Apple Watch Twitter deneyiminin en yararlı parçası olduğunun farkındaydık. Bu sayede daha sağlam, daha zengin medya içerikli bildirimleri desteklemeye odaklanıyoruz. iPhone, iPad, Apple TV ve Apple Watch’teki en iyi Twitter deneyimi, ve tüm platformlarda uygulamalarımızı tekrar edip geliştirmeye devam edeceğiz “dedi.

Tam olarak en yararlı yanıt değil, biliyoruz.

Twitter’ın Apple Watch uygulamasını bir süre güncellemediğini biliyoruz. Ve Apple’ın WatchOS’larının iPhone bildirimlerini yansıttığı gerçeği nedeniyle Apple Watch sahiplerinin hala Twitter bildirimlerini alabileceğini biliyoruz.

Twitter, uygulamayı her an değiştirecek mi, yoksa eğer isterse, ihtiyacınız olan şey olmayabileceğini söyleyebiliriz diyemeyiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir