bodrum escort
Ford Mustang Bullitt’in otomobil severlerin kalp tellerine geri çekilmesi

Ford Mustang Bullitt’in otomobil severlerin kalp tellerine geri çekilmesi

Orijinal 1968 Mustang Bullitt, Kuzey Amerika Uluslararası Otomobil Fuarı’nda. Detroit otomobil üreticisinin eski bir oyun kitabından hareket, midilli otomobil çağının ihtişamlı günlerine atıfta bulunmakla birlikte, direnen hala zor. Akıllı şehir inisiyatiflerinin gölgesinde, Ford ikonik Mustang markasından en yeni modeli Pazar öğleden sonra açıkladı: yeni bir Bullitt Mustang. Mustang sevenlerinin kalp dizelerinde bir römorkör vardı ve Ford, nostaljik otomobiller için aç olanları terk etmediğine dair bir güvence verdi.


Çoğumuz 50 yıl önce tiyatrolarda arabaya bağlanan filmi izlemek ya da şimdi efsanevi araba meraklıları arasında yarattığı heyecanı anlamak için çok gençsiniz. Mirası, Mustang’ın Hollywood efsanesi Steve McQueen tarafından yönetildiği 10 dakikalık bir araba kovalamasında özetlenebilir. Film, en iyi film düzenleme ve en iyi ses için aday gösterilmesi için Akademi Ödülü’nü kazandı ve muhtemelen bu V8 motorlarının boğulmasına atfedildi. Bu bir kült klasiği ve hala eski okul serin bir şekilde taze görünüyor. Mustang bükülürken ve San Francisco sokaklarında dönerken duman lastiklerden yanar.

Ford, McQueen’in torununu, Kuzey Amerika Uluslararası Otomobil Fuarı’nda sınırlı sayıda yer alan Mustang’ı sergilemek için sahneye çıkardı; ancak hepsi bu kadar değil. Ayrıca, filmde kullanılan birkaç orijinal Mustang’dan birisini gösterdi, soluk Yeşil Bir orijinal. Çıkıyor, araba olmuştu saklanmak 1980’lerden beri New Jersey garajında, gerçek kaçış aracı ruhunda. (Teknik olarak, Dodge Charger R / T filmdeki kötü adamı oynadı.)

En yeni Bullitt Mustang GT dayanır ve 5.0 litrelik V8 motor ile donatılmıştır. 475 beygir gücü ve 420 pound-feet tork üretir. En üst hızı 163 mil. Özel kılan ilk bakışta – renk şeması – karanlık yayla yeşili üzerinde bir viraj. Ayrıca daha az vintage bir gölge kara mevcuttur. Altı ileri manuel şanzıman için krom aksan ve dairesel, beyaz vites kolu vardır. Yeni Bullitt Mustang’ı kullanabileceğiniz bir şey: 12 inç LCD dokunmatik ekran, yeni otomobil teknolojisini ön plana çıkarıyor. Eski şeylerden alamayacağınız bir şey: Steve McQueen’in klasik serin markası.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir