eşya depolama uluslararası evden eve nakliyat uluslararası evden eve nakliyat
Fitbit, Haziran ayında Pebble akıllı gösterimleri için desteği sona erdirecek

Fitbit, Haziran ayında Pebble akıllı gösterimleri için desteği sona erdirecek

Fitbit bir bugün blog yazısı bu yılın Haziran ayına kadar Pebble akıllı svchid için destek geliştirdiğini ve bu da Pebble için desteğin Haziran’da kaçınılmaz sonuçlanacağını söylemenin bir başka yoludur.

RIP Çakıl, ama bu sefer gerçek. Kebapçığı projeleri başarıyla gerçekleştirildiğinde, çakıl daha akıllı bir saat ve daha da az bir zaman kalıntısı haline gelecek ve akıllıca başlatılan yeni başlayanların akıllı gözlem pazarında bir dilim talep edebilecekler.

Pebble’ın App Store, Pebble forumu, Çakıl bulutu geliştirme aracı, ses tanıma özellikleri ve SMS ve e-posta cevapları da dahil olmak üzere Pebble’ın özelliklerinin birçoğu günbatımı olacak.

Pebble rüzgarına karşı bazı uyarılar var. Pebble’ın iOS ve Android için temel mobil uygulamaları şimdilik çalışmaya devam edecek, ancak gelecekteki iOS ve Android OS güncellemeleri ile uyumluluk bozulabilir. Fitbit’in bir sözcüsü, bir akıllı gözlemcinin çekirdek işlevlerinden biri olan bildirimlerin, bu uygulamalar çalıştıkça çalışmaya devam edeceğini doğruladı.

Dijital sağlık şirketi Fitbit satın alınan Çakıl , açık kaynaklı akıllı göstergelerden bağımsız bir üretici olan Aralık 2016’da. Bazı erken Çakıl benimseyenler olarak hayal kırıklığına uğramıştı. satın alma mantıklı , daha sonra yazmıştım: Fitbit, Apple Watch ve Android Wear saatleri ile rekabet edebilmek için yaklaşmakta olan akıllı gözetlemeye yönelik giyilebilir bir işletim sistemi arıyordu ve Pebble mali açıdan mücadele ediyordu.

Fitbit, Pebble’ın hayranlarına ve uygulama geliştiricilerine, Pebble’ın donanım mallarından herhangi birine sahip olmamasına rağmen bir süre için Pebble akıllı saatlerini tutacağına dair güvence verdi. Bugünkü duyuru, Fitbit’in “altı ay daha, 30 Haziran 2018’e kadar” saatler için verdiği desteği artıracağını söyleyerek, buna zaman damgası koyuyor.

Fitbit, kullanıcıların bu noktada kendi smartwatch’larına geçiş yapmalarını zorluyor. Şirketimiz, “Bu süre zarfında, Pebble topluluğunu, Pebble ekosisteminden tanıdıklarının, Fitbit platformunda, uygulamalar ve saat yüzlerinden özelliklere ve deneyimlerden nasıl geliştiğini keşfetmeye davet ediyoruz” diye yazdı. Çakıl izi sahipleri ayrıca Fitbit İyonik akıllı gözlemin üzerinden 50 $ alacaklar. Fitbit akıllı gözlem isteyen herkes için anlaşmazlık değil, ama gerçek Çakıl fanatikleri için küçük bir teselli ödülü gibi hissedeceksiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir