Google, Allo’nun Akıllı Yanıtlama özelliğini Android Mesajlar uygulamasına getiriyor

Google, Allo’nun Akıllı Yanıtlama özelliğini Android Mesajlar uygulamasına getiriyor

Biri Google Allo’nun en büyük özellikleri , normal SMS mesajlaşmasına kıyasla AI destekli Akıllı Cevaplar Google, Google Asistan’dan devraldı. Ancak, birçok insanı seviyorsanız, gerçekten Allo’yu kullanmıyorsanız, yakında Allo tarafından da bildirildiği gibi düzenli Android Mesajlar uygulamasındaki akıllı yanıtlardan faydalanabilirsiniz. Proje Fi Twitter hesabı .

Bu özellik Allo, Gmail veya Asistan’da olduğu gibi çalışır: Google, konuşmanın metnini analiz eder ve hızlı yanıtlar için seçebileceğiniz mesajlaşma uygulamasında içeriğe dayalı yanıtlar otomatik olarak oluşturur. Bu özelliği kullanmak için Google’ın mesajlar Google tarafından saklanmamasına rağmen Google’ın şirketinizin sahip olduğu diğer tüm kişisel verilerine ek olarak SMS geçmişinize erişmesi gerekecek gibi görünüyor. Kullanıcılar ayrıca bu özelliği açabilir veya kapatabilir.

Şimdilik Google, Android Mesajlar için Akıllı Yanıt’ın yalnızca Project Fi kullanıcıları için kullanıma sunulduğunu doğrulamıştır.

25 Ocak güncellen, 17:30 Google Akıllı Yanıt’ın şu an için Project Fi kullanıcıları tarafından kullanılabileceğini doğrulamıştır. Ayrıca Google’ın iletileri saklamadığını ve Akıllı Yanıtların kapatılabileceğini açıklamak için güncellenmiş bir makale.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir