Firefox Şimdiye Kadarki En Hızlı Güncellemesini Yayınladı

Firefox Şimdiye Kadarki En Hızlı Güncellemesini Yayınladı

Bu hafta, Firefox’taki millet, İnternet tarayıcısının internetin daha hızlı görünmesini sağlayan bir güncelleme olan Firefox Quantum’u piyasaya sürdü.

Aslında olduğu gibi son kullanıcı için biraz daha hızlıdır ve Mozilla’nın çabaları Firefox web tarayıcısının ilk sürümünden bu yana yapılan en büyük güncellemedir. Aslında oldukça etkileyici.

Mozilla bugün, en son güncellemeleri ve şimdi arasında düzenleme zaman harcaması yaptıklarını önermişti. Mozilla’nın gelişmiş araştırma grubundan çalınan “tamamen yenilenmiş çekirdekli motor” ve “yeni teknoloji” bu tablonun çalışmasını içeriyor.

Firefox için yeni UI’ya Photon adı verilir ve bu oldukça iyi. Arzu ederseniz, incelemeniz için hazırlanmış bir bütün stil rehberi var.

Firefox’un birlikte çalıştığı arama platformu son kullanıcıya kalmıştır.

Varsayılan değerinizi her zaman olduğu gibi ayarlayabilirsiniz. Ancak Firefox Quantum güncellemesi ile Google, son kullanıcı değişiklikleri varsayılanı belirtmediği sürece şu anda Birleşik Devletler ve Kanada’daki herkes için varsayılan arama sağlayıcısı olacak. Firefox ayrıca, kullanıcıların yararlanabileceği tarayıcı ile “önceden kurulmuş” 60’tan fazla arama sağlayıcıya sahiptir.

Aşağıda, yeni Firefox Quantum’da neler olduğuna dair Mozilla’dan bir video göreceksiniz. Bu video özlü ve hızlı bir görünüme değer.

Yalnızca aşağı tarafı ya da böyle düşünürseniz potansiyel tarafı Firefox başlangıç ​​sayfasında “Tavsiyeler” eklenmesidir.

Bu, Firefox’un Cep entegrasyonunun bir parçasıdır. Buradaki iyi haberler, bu materyalin kaynağıdır.

Bu, göz atma alışkanlıklarınız değildir (anlattığımız veya anlattığımız kadarıyla). Bunun yerine, öneriler tüm dünyadaki Pocket kullanıcılarından gelir.

Pocket’dan Nate, “Firefox’ta yeni bir sekme açtığınızda Pocket’tan üç tane önerilen hikaye göreceksiniz” dedi.

“Her gün Pocket’a kaydedilen milyonlarca eşyanın küratörlüğünü yaptıklarından, web’de okumaya ve seyretmeye değer şeyleri göstermek için harika bir iş çıkardılar.”

Firefox her zamanki gibi özgürdür ve şu an Mozilla’dan bir masaüstü bilgisayar kullanan herkes tarafından indirilebilir.

Hemen almak için Mozilla Firefox indirme sayfasına gidin. Daha önce hiç Firefox kullanmadıysanız, bugün denediğiniz için memnun oluruz. Firefox’u her zaman kullanırsanız hayatınızdaki akıllı seçeneklerinizden biraz daha mutlu olursunuz.

NOT: Firefox’un iOS ve Android sürümleri de bir güncelleme almak için duyuruldu. Burada masaüstü ve mobil güncellemeler arasındaki fark hız. Tüm mobil tarayıcılar, kullanıcı arayüzüne yönelik bir güncelleme alıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir