Estetik Ve Ergonomik Çocuk Parkları

Estetik Ve Ergonomik Çocuk Parkları

Çevre düzenleme içinde yer alan bahçeler ve çocuk oyun parkları kalite ve ergonomi açısından kullanışlı ve yeni tasarım modelleri olmalıdır. Firmamız 8 yıldır bu sektörde hizmet vermektedir. Küçük bir ofis şeklinde açılan firmamız ürün imalatına geçmiş ve artık yurtdışı satışı yapan büyük bir firma haline gelmiştir. Teknolojiye ve estetiğe yatıran yapan firmamızda modern tasarımlar bulmanız mümkündür.

Hizmet Alanlarımız Nelerdir?

İmal ettiğimiz her ürünün toptan ve perakende satışı vardır. Çocuk parkları, salıncak, kaydırak, park bahçe oturma alanları, oturma bankları, iç mekan ve bahçe çöp kovaları, geri dönüşüm kutuları, çardak gibi bir çok ürünün imalatı ve satışını yapıyoruz. Kreşlere, anaokullarına, sitelere, belediyelere satışımız mevcuttur. www.parkbakkal.com Web sitemizi ziyaret ederek fiyat ve montaj hakkında detaylı bilgi almak mümkündür.

Çocuk Güvenliği Düşünülerek Yapılan Üretim

Çocuklar için yapılan oyun alanlarında bazı güvenlim önlemleri almak şarttır. Üretilen her oyun alanında keskin ve sivri köşeler yumuşatılmalı ve çocuğun uzuvlarını sıkıştıracak alanlar yapılmamalıdır. Parkların zemini ona göre dizayn edilmelidir. Ebeveynlerin çocukları gözlemleyebileceği şekilde banklar konumlandırılmalıdır. İmal ettiğimiz her üründe öncelik kalite ve sağlığa zarar vermeyen madde kullanımı tercih edilmiş ve ürün tasarımı çocuk güvenliği baz alınarak planlanmıştır. Sitemizde gerekli olan tüm bilgileri bulmanız mümkündür, ayrıca indirimli ürünler için bizi takipte kalmanızda fayda vardır. Detaylı iletişim için çağrı numaralarımızı arayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir