Masaj ile gelen rahatlık

Masaj ile gelen rahatlık

Masaj bedenin rahatlama yöntemidir. Masaj öncesi yapılması gereken sıcak duş masaja kolaylık sağlayacak ve bedenin gevşemesini hızlandıracaktır. aresspamasaj.com sitemizi inceleyerek verdiğimiz hizmetler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Ankara masaj denilince akla ilk gelen salonumuz müşteri konforu düşünülerek dizayn edilmiştir.

Türk Hamamı

Vazgeçilmez adetimiz olan göbek taşı ve Türk hamamı ile gevşemeniz ve rahatlamanız mümkündür. Kese yaptırabilir ve derinizin de bulunan ölü hücrelerinden kurtularak bebek teni gibi yumuşak bir tene sahip olabilirsiniz. Kesenin ardından köpük banyosu yapabilirsiniz. Salonumuzda tüm hamam eşyaları mevcuttur, aradığınız kese, terlik, havlu gibi tüm ekipmanları alabilirsiniz.

Masaj Odaları

Hamamdan sonra ki aşama masaj aşamasıdır. İyice gevşeyen kaslar masaj ile daha da dinlenir. Masaj odaları her müşteriye ait olup kullanılan ekipmanlar son teknolojiktir. Ankara spa merkezinde VIP odalar ile hizmet vermekteyiz. Profesyonel personelimiz ile birçok masaj çeşidini uyguluyoruz. Kullandığımız bitki özü yağları ve masaj yağları vücut için yararlı yağlardır, kaliteli ve naturaldir. Haftanın her günü deneyimli masör ve masözlerimiz ile masaj, sauna, spa, Türk hamamı gibi bir çok hizmeti vermekteyiz. Çankaya spa merkezine ulaşmak ve randevu almak için mutlaka sitemizi ziyaret edin ve randevu almayı unutmayın. Kullandığımız her malzeme her müşteriye özeldir ve hijyeniktir. Standartların üzerinde hizmet alacağınızın garantisini veriyoruz. Bizi tercih ettiğiniz için yanılmayacaksınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir