Halı ve Koltuk Yıkamada Yüzde Yüz Temizlik

Halı ve Koltuk Yıkamada Yüzde Yüz Temizlik

Firmamız, özellikle halı ve koltuk yıkamada kendisini kanıtlamış olarak, güvenilir ve kaliteli hizmetlerinin yanında en düşük fiyat politikası ile de sektörde önemli bir yere sahiptir. Müşterilerimize daha iyi hizmet vermek maksadı ile kurduğumuz karcclean.com sitemiz ile Ankara koltuk yıkama sektöründe yaptığımız tüm uygulamaları görsel olarak sunuyoruz. Halı ve koltuklarınızı sizlerin ve ailenizin sağlığı ile hijyenini göz önünde bulundurarak, tamamen temizlenmeden ve kurumadan teslim etmiyoruz.

Bizimle iletişime geçtiğinizde sizden randevu alarak adresinize geliyor, yıkanacak malzemelerin kontrolünü yapıyor (hasar varsa tespit ediyoruz) ve fiyat vererek onayınızı müteakip, teslim alıyor ve en kısa sürede adresinize teslim ediyoruz. Siz temiz demeden biz temiz olarak kabul etmiyoruz ve her şeyden önce sizin memnuniyetinizi esas alıyoruz. Firmamız özellikle koltuklara hasar vermeden temizlik yapmak için uyguladığı buharlı koltuk yıkama sistemi ile de çok rağbet görmektedir.

Firmamızın Hizmetleri

Firma olarak; koltuk yıkama (oturma grubu, kanepe, restoran ve cafe koltukları gibi), halı yıkama (shaggy, milas, yün ve makine), perde yıkama (zebra ve store) ile tek ve çift kişilik yatak yıkama hizmetleri vermekteyiz. Tüm bu hizmetlerimizi firmamız götürerek veya istendiğinde bulunduğu yerde yıkayıp kurutuyoruz.

Diğer Hususlar

Firmamızın bu güne kadar yaptığı yıkamaları video olarak sitemizde bulabilirsiniz. Tüm işlemlerimiz garanti altındadır, oluşabilecek tüm hasarlarda sorumluluğumuzu kabul ediyoruz. Fiyat listemizi de sitemizde görebilirsiniz, ilave olarak (nakliye dahil) kesinlikle hiç bir ücret talep etmiyoruz. Canlılara ve çevreye zarar veren hiç bir kimyasal maddeyi kullanmıyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir