eşya depolama uluslararası evden eve nakliyat uluslararası evden eve nakliyat
Elgato M4 Stand Şimdi iPhone’unuzu Orijinal Mac’e Dönüştürüyor

Elgato M4 Stand Şimdi iPhone’unuzu Orijinal Mac’e Dönüştürüyor

Apple’ın Mac tasarımında, nesli tükenen on yıllar sonra var olan bir şey var.

Bu bilgisayarı taklit etmek için herhangi bir sıkıntı yok. Mini bir Macintosh’a çeviren Apple Watch standı bile var.

Aynı W3 Apple Watch standını hazırlayan Elgato, iPhone için M4’le eski okul endüstriyel tasarımına duyulan bu özlemi tatmin etmek için uygun bir şekilde çıktı.

Elbette, gerçek bir Macintosh’u 3D yazdırma ve Ahududanı Pi gibi bir şey kullanarak yeniden yaratmaya çalışabilirsiniz, ancak bu Apple benzeri değildir, değil mi?

 

Üstelik, bir Mac kopyasını hedefleyenlerin çoğu, işlevsellik değil, görünüş için olacak. Her ikisini de bu M4 Standıyla alamazsın.

Elgato M4, W3 ile neredeyse aynı şekilde çalışır, ancak biraz daha karışıktır. IPhone’da slayt yaparsınız ve gidebilirsiniz.

Şimşek kablosu için bir geçiş var, böylece standda şarj edebilirsiniz. Sanki Macintosh’da çalışan bir mini güç kablosuna sahipmiş gibi bakacağım.

Fakat sadece gösteri için değil, tüm iPhone işlevlerine hemen hemen erişebildiğiniz göz önüne alındığında.

Bir Bluetooth klavyeyle, aslında bir Macintosh üzerinde çalışıyormuş gibi davranabilirsiniz. Yeterince şaşıarsan, aslında iPhone slash-Macintosh üzerinde çalışabilirsin. Fareyi unutun. Olmayacak.

IPhone için Elgato M4 Standı web sitesinde 24,99 dolar karşılığında mevcut. Orijinal Macintosh’un aksine, aslında Classic White orijinal rengi veya klas bir yeni Siyah arasında seçim yapmanız gerekir.

Kötü bir haber, yalnızca iPhone 6, 6 ve 7 ile uyumlu olması. Görünürde “Artı” yok ve kesinlikle hiçbir durum yok. Elgato’nun kendi ince davasını almadıkça, öyle.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Fatal error: Uncaught wfWAFStorageFileException: Unable to save temporary file for atomic writing. in /home/micderc1/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:35 Stack trace: #0 /home/micderc1/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(659): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents('/home/micderc1/...', '<?php exit('Acc...') #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig('livewaf') #2 {main} thrown in /home/micderc1/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 35