eşya depolama uluslararası evden eve nakliyat uluslararası evden eve nakliyat
Batum ve Tiflis’in Yeni Gözdesi

Batum ve Tiflis’in Yeni Gözdesi

 

Gürcistan’ın yeni eğlence merkezi olarak misafirlerini ağırlamaya hazırlanan Metroplayland, Batum ve Tiflis’te yer alan iki ayrı şubesi ile pek çok oyun ve eğlence olanağını bünyesinde barındırıyor. Batum Tiflis çocuk oyun parkı (Tbilisi family Amusement park)   olarak da ifade edilebilecek olan park, son derece geniş bir alan üzerinde kurulu. Bu sayede her yaştan insanın da kendisine uygun bir eğlence ya da oyun seçeneğini bulması son derece kolay. Başka bir deyişle, Batum ve Tiflis aile oyun alanı bünyesinde sıkılmak imkansız.

Çocukların ve Ailelerin Sağlığı İçin Temizlik

Oyun alanında elbette aileler ile çocukların da sağlığı ihmal edilmiyor. Bu bağlamda Tiflis ve Batum aile oyun alanı (tbilisi kids Amusement Park)  yılda iki defa ve düzenli olarak sterilize ediliyor. Bu sayede hem hastalık ve benzeri riskler tamamen son buluyor hem de çok daha sağlıklı bir ortamda, güvenli bir şekilde, gönül rahatlığı ile keyifli vakit geçirmek mümkün hale geliyor. Keza oyuncakların ve her türlü oyun alanının da bakımı periyodik olarak büyük bir titizlikle gerçekleştiriliyor.

Geniş Seçenek Yelpazesi ile Herkese Uygun Eğlence

Seçenek yönünden de bu alan hem Batum hem de Tiflis’te son derece geniş bir yelpaze sunuyor. Bunun yanı sıra her yaştan çocuk için uygun bir alan burada yer aldığı gibi, ailelerin bir arada tarifsiz derecede keyifli vakit geçirebileceği alanlar da bulunuyor. (Batumi family entertainment center)  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir