Akçalar Mobilya Firması

Akçalar Mobilya Firması

 

Akçalar mobilya 1967 yılında Bursa’da küçük bir alanda kurulmuş günümüze kadar büyüyerek gelmiş bir firmadır. Firma yeniliği ve moderni kendine amaç edinerek müşterilerine farklı tarzlarda ürün çeşitleri sunmaktadır. Bursa mobilya firmaları arasında en çok tercih edilenlerden biridir.

Akçalar Mobilya Ürünleri

Düğün yapmaya karar verdiyseniz en büyük sorunlardan birisi mobilya seçimidir. Öncelikle iyi bir marka seçimi gerekmektedir. Bu konuda Akçalar Mobilya müşterilerinin geri dönüşlerine bakarak farkını ortaya koyuyor. Firma müşterilerine Bursa yemek odası, yatak odası, oturma odası ve tv ünitesi çeşitleri konusunda çeşitli alternatifler sunuyorlar. İsterseniz tek tek ürünleri kendiniz seçerek ürünlerden bir takımda elde edebilirsiniz. Böylelikle alacağınız mobilyalar sizlere özel olacaktır. Hayallerinizin takımlarını oluşturabilirsiniz. Özellikle evin en özel köşesi olan yatak odanızı kendiniz belirleyebilirsiniz. Firma Bursa düğün paketi çeşitleri ile sizlere takım halinde mobilya örneklerini de vermektedir. Düğün paketleri normal fiyatlardan daha uygun olmaktadır. Düğün yapacaksanız düğün mobilya paketlerini tercih etmeniz daha doğru olacaktır.

Firma İletişim

Firma Bursa’nın Nilüfer ilçesinde hizmet vermektedir. Firmaya ulaşıp ürünleri yerinde görebilirsiniz. Ancak daha öncesinde firmanın internet sitesine girip ürünlerini de inceleyebilir. Bursa’ya mobilyalarınızı seçmiş olarak gidebilirsiniz. Örneğin aklınızda size ideal Bursa koltuk takımı vardır. Ve güler yüzlü personeller sayesinde de mobilyaları yakından görüp kararınızın doğruluğunu sorgulayabilirsiniz. Veya başka mobilyaları seçebilirsiniz. İyi ve kaliteli bir firmadan mobilyalarınızı almak istiyorsanız Akçalar Mobilya sizleri bekliyor.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir