AT & T’nin Sahte 5G Şebekesi Austin’de Başlıyor

AT & T’nin Sahte 5G Şebekesi Austin’de Başlıyor

Sonunda, 5G kablosuz burada . Taahhütte olduğu gibi, AT & T, Austin’in belirli bölümlerinden başlayarak, standart öncesi 5G şebekesini başlattı.

Bir Galaxy S8 veya S8 Plus’a sahip olduğunuz sürece, LTE’yi toz halinde bırakan hızlar elde edebilirsiniz.

Taşıyıcı, indirmeleri ortalama iki kat daha hızlı bekleyeceğini söylüyor. Indianapolis, yaz aylarında bir sonraki sergilenecek ve 2017 yılının sonuna kadar toplam 20 alan kapatılacak (Atlanta, Boston, Chicago, Los Angeles, Nashville ve San Francisco dahil olmak üzere).

Ve eğer Samsung’a eğilimli değilseniz Donanımına sahipseniz, yeni ağdan yararlanan bu yıl “çok sayıda başka cihaz” görmessiniz.

Daha önce ima ettiğimiz gibi, kablosuz endüstri hala 5G’nin ayrıntılarını karalamaya devam ediyor.

Standart olana kadar “gerçek” 5G’yi almazsınız ve bu da hem beklediğiniz performansı hem de sözde 5G cihazları ile uyumluluğu değiştirebilir.

Bu, S8’in standart olduğu andan itibaren 5G benzeri hızları kaybedeceği anlamına gelmez, ancak tam olarak desteklenmeyecetir.

Muhtemelen AT & T, “ilk!” Diye bağırmak için 5G ağını başlatıyor. Bir defaya mahsus Verizon’un 5G planlarını yapmak ve en çok birkaç ay içinde olsa bile oyunun ilerisinde olduğunu göstermek istiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir