Araba Tutkunluğu Serferaz Yılmaz’ı Başarıya Götürdü

Araba Tutkunluğu Serferaz Yılmaz’ı Başarıya Götürdü

Çağımızda çoğu kişi önemli bir tahsil yaparak güzel bie başarıya imza atarken, Serferaz Yılmaz araba tutkusu ile büyük bir başarıya imza attı. Nevşehir’in Ürgüp ilçesinde doğan ve halen yaşantısını Ürgüp’te sürdüren genç adam, 16 yaşında ilgi duyduğu alanda ilerleyerek başarılarına başarı ekledi. İnstagram sefooylmzz kullanıcı adıyla tanınan Serferaz Yılmaz halen bu alanda çalışmalar yapmaya devam ediyor. Ürgüp Çok Programlı Anadolu Lisesinde Bilgisayar bölümü okurken, araba motor ve modifiyesine ilgi duymaya başlayan genç girişimci bu ilgisini sürekli olarak bu alanda çalışarak geliştirdi.

Liseyi başarıyla bitiren Yılmaz, Türkiye genelinde düzenlenen araba fuarlarına katılarak çalışmalar yaptı ve bu alanda kendini sürekli olarak ilerletti. Katılmış olduğu fuarlardan birçok madalya ve plaket kazanan Yılmaz, bu Başarılarını sosyal medya hesabından paylaşıyor. Araba modifiyesinde farklı tasarımlar sunan genç girişimci, gençlere yönelik hitaplarda da bulunuyor. İlgi duydukları alanlarda ilerlemelerinin, her zaman başarıya götüreceğini savunan genç adam, tutkusunun kendisine güzel bir gelir sağladığını da ifade ediyor. Halen Nevşehir’in Ürgüp ilçesinde araba modifiye atölyesinde çalışma yapan Yılmaz, yapmış olduğu her türlü çalışmayı da İnstagram hesabından paylaşıyor. Videolu görselleri ve fotoğraflı paylaşımları ilgi odağı haline gelen Yılmaz’ın, milyonlarca takipçisi bulunuyor.

 Bu alanda ilerlemenin kendisini mutlu ettiğini ve araba modifiyesinden çok hoşlandığını belirten Yılmaz’ın paylaşımlarında fuarlara yönelik görüntülerde yer alıyor. 16 yaşında ilgi duyduğu bu alanda bu denli ilerlemesinin çalışmaya ve hayallerine bağlı olduğunu belirten 21 yaşındaki genç, paylaşımlarıyla milyonları kendisine hayran bıraktı. Genç adam bu başarısında ailesinin ve arkadaşlarının da kendisine destek olduğunu belirterek bu başarısını ailesine borçlu olduğunu da savundu.

Kendisi gibi gençlere de hitap eden Serferaz Yılmaz, hayallerinin peşinden gitmenin insana başarıyı getirdiğini ve doğru yolda ilerlemeleri gerektiğini söyledi. Sefooylmzz kullanıcı adıyla Instagram’da büyük bir araba tutkunu kitlesine sahip olan Serferaz Yılmaz, başarılarla dolu olan bu yolda çok daha başarılı olacağını da belirtti. En güzel modifiye seçeneklerini hesabında paylaşan Yılmaz’ın videolu paylaşımları da ilgi görüyor.

Modifiyede En Başarılı Çalışmaları Sunuyor

Özellikle Tofaş marka arabalarda kullanılan modifiye özelliği ve resimlerini İnstagram hesabından paylaşan genç girişimci, en eski bir araç bile olsa araçların baştan aşağı yenilenebileceğini belirtiyor. Çocukluk çağından beridir arabalara olan tutkusunun kendisine başarı getirdiğinden söz eden Yılmaz, yapmış olduğu çalışmaların büyük bir kitleye hitap ettiğinden söz etti. Araba modifiyesinde en farklı ve tasarım harikası modelleri kullandığı, paylaşmış olduğu resimlerden anlaşılan Yılmaz’ın, bu alanda daha çok ve başarılı bir şekilde ilerleyeceği düşünülüyor.

İnstagram hesabında bulunan resim ve görsellerle çok başarılı olduğu anlaşılan Yılmaz’ın, milyonlarca takipçisi bulunuyor. Nevşehir’in Ürgüp ilçesinde küçük bir atölyede çalışma yapan genç girişimci teknolojiyi tam anlamı ile ve verimli bir şekilde kullanıyor. Arkadaş ve ailesinin desteğiyle bu denli başarılı olduğundan sürekli söz eden genç girişimci, fuarlarda kazanmış olduğu madalya ve plaketlere de paylaşımlarında yer veriyor. Türkiye’de gerçekleşen birçok araç fuarına katılan Yılmaz, bu fuarlarda çalışmasının karşılığını ödüllerle aldığından bahsederken, aynı zamanda önünde daha uzun bir yol olduğundan da söz ediyor. Bu yolda sürekli olarak alın teriyle çalışacağını belirtmeyi de ihmal etmiyor. Arabalara modifiye yapmanın kendisine zevk verdiğini ve bu işe tutku ile bağlı olduğunu belirten genç girişimci, Instagram hesabındaki milyonlarca takipçisi ile bu çalışmalarını paylaşıyor.

Sefooylmzz hesabından her yaştan bireyle çalışmalarını paylaşan Serferaz Yılmaz, motosikletlere modifiye yapması ile de tercih ediliyor. Motosiklet tutkunu olan gençlere hitap eden Yılmaz, hiçbir aracın eski olmadığını yalnızca bakımsız olduğunu ifade ediyor. Tofaş marka araçlara yapmış olduğu modifiye çalışmaları ilgi ile takip edilen genç girişimcinin, motosikletlere yapmış olduğu çalışmalarda beğeni alıyor. Bilgisayar bölümünde okurken ilgi duyduğu araba tutkusunun kendisini bu denli başarılı hale getirdiğinden sıkça söz eden genç, kendisi gibi farklı bir alanda okumalarına rağmen başka bir alana ilgi duyan gençlere de ilham veriyor.

Sevdiğiniz ve takip ettiğin konunun üzerine gidin şeklinde açıklama yapan Serferaz Yılmaz’ın aktif çalışmaları Nevşehir’in Ürgüp ilçesinde aktif olarak devam ediyor. Serferaz Yılmaz hem İnstagram hesabından hemde atölyesinden takip edilirken, başarılı çalışmalarıyla ilgi odağı olmaya da devam ediyor. Mutlaka bir okul okumak gerektiğini açıklayan genç adam, bu başarısını okuduğu okula da borçlu olduğunu belirtmekten geri kalmıyor. Eski bir aracı baştan aşağı yenilemenin kişiye zevk verdiğini ve ortaya yeni bir şey çıkartmanın hazzını ifade edemediğini de belirtiyor.

Araba modifiye alanında çok daha büyük başarılara imza atmak için sürekli çalışma ve araştırmalar yapan genç her türlü çalışmasını İnstagram hesabındaki sefooylmzz adıyla paylaşıyor. Araçların bakımlı ve bakımsız hallerini hesabında paylaşan genç, iki araç arasındaki farkları da paylaşımlarında belirtiyor. Genç adamın Nevşehir’in Ürgüp ilçesindeki bu başarılarını Türkiye geneline taşıyacağı düşünülüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir