eşya depolama uluslararası evden eve nakliyat uluslararası evden eve nakliyat
ZİRAAT  KATILIM  BANKASI TAŞIT KREDİSİ VE FİNANSAL FAİZ DESTEĞİ

ZİRAAT  KATILIM  BANKASI TAŞIT KREDİSİ VE FİNANSAL FAİZ DESTEĞİ

ZİRAAT  KATILIM  BANKASI TAŞIT KREDİSİ VE FİNANSAL FAİZ DESTEĞİ

 Taşıt Kredisi Açılımı ve Sunumu

Faizsiz bankacılık sektöründe son yıllarda gelişimine hızla ivme kazandıran  Ziraat Katılım Bankası  yatırımlarına kredi olanaklarıyla devam ediyor. Taşıt kredisi  verme  imkanı sağlayan banka  alıcı firma ve ortaklara ,şirketlere, galerilere,ve müşteri pasta  grafiğine  mutlak  katkı sağlamaktadır. Taşıt kredisi için  finansal seferberliğini sürdüren banka ‘’ uygun finansman oranlarıyla taşıt sahibi olmak artık elinizde’’ diyerek müşterilerini  araştırmaya ve sorunlarını dinlemeye çağırmayı   kendinde görev  bilmiştir.Ziraat Katılım kâr payı oranlarıyla, 60 aya varan vade imkanı sunmaktadır.Ek ödeme planlarıyla esnek ödeme teklifleri , ve ek ödeme  imkanları mevcuttur.

  • Başvuru formu
  • Nüfus cüzdan Fotokopisi, pasaport belgesi
  • Gelir beyanı
  • Çalışır durumda belge
  • Sıfır araç için proforma faturası,2. El araç için ruhsat fotokopi belgesi
  • Gerekli görülmesi halinde; elektrik,su,doğalgaz,Sabit Telefon Faturası belgesi  fotokopisi ve kefillerden istenebilecek belgelerle Ziraat Katılım  Şubelerinden başvuru yapılması için ;gerekli görülen açılım,tanım  ve sunumu ilgililere duyurmuştur.

Faiz oranları ve %’lik Sınırlar

Ziraat Katılım Bankası  ,sunduğu taşıt kredisine sahip olabilme reçetesiyle  diğer bankalarla rekabet düzeyini katlamış,banka çizgi limitini üst seviyelere çıkarmıştır. Taşıt kredisi  kâr oranı limitleriyle de müşterilerine yardım kapısı sunan  banka  ekonomik odaklarını ,başat ekonomi aktörlerini ve  iletişim ağını  üstüne  çekmiştir.Toplam maliyeti :62.476 Tl olan, Kâr payı  1.32’lerde olan ve aylık  .1.038 TL olarak belirleyen Ziraat Katılım Bankası,müşterileriyle karşılıklı iletişim kurarak  çözüm olanaklarını  sunarken ; sayısal ölçekte fiyat limitinin değişebileceğine her fırsatta vurgu yapmıştır.Kendi  internet  sayfasında  aşağıdaki faiz/ kâr payı  %’lik  limitlerini belirtmiş  Taşıt kredisi  hizmeti için kapılarını  müşterilerine ardına kadar açmıştır.

Vade En İyi Kar Payı Oranı Yıllık Maliyet Oranı Aylık Taksit Toplam Geri Ödeme
60 Ay %1,32 %1,60 1.038 TL 62.476 TL
48 Ay %1,32 %1,61 1.196 TL 57.624 TL
36 Ay %1,32 %1,62 1.466 TL 52.998 TL
24 Ay %1,32 %1,63 2.017 TL 48.604 TL
  • ‘En uygun vadenin seçilmesi halinde taksit imkan ve uygulamalar toplam ödemeler dahilinde ‘’hesapkurdu’’ nca ’uyarısyla Ziraat Katılım Bankası  Taşıt Kredisi verme imkanlarını genişletmiş,müşterilerine  finansal ölçekte  ,kâr payı  sunmuş   herkesi  güvenle adım atmaya çağırmıştır.

https://www.faizsizkredi.com.tr/ziraat-katilim-bankasi-tasit-kredisi-faiz-oranlari/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Fatal error: Uncaught wfWAFStorageFileException: Unable to save temporary file for atomic writing. in /home/micderc1/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:35 Stack trace: #0 /home/micderc1/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(659): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents('/home/micderc1/...', '<?php exit('Acc...') #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig('livewaf') #2 {main} thrown in /home/micderc1/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 35