yılbaşı yat kiralama fiyatları

yılbaşı yat kiralama fiyatları

Yat Kiralama Hizmetleri

Unutulmaz günlere imza atmak isteyen insanlar her geçen gün daha farklı ve yeni fikirler üretmeye çalışıyorlar. Özellikle evlenme tekliflerinin unutulmaz olmasını isteyen çiftler saatlik yat kiralama hizmeti ile sevdiklerine çok özel bir gün yaşatıyorlar. Bunun yanında düğün, nişan ya da davet gibi özel gün organizasyonları içinde yat kiralamayı tercih eden insanların sayısı son yıllarda hiç de azımsanmayacak kadar çoktur. https://yatkiralamaistanbul.com/  Firma her türlü organizasyon için yat kiralama hizmeti veren köklü bir kurumdur.telefon numaramız  0532 767 57 75

 

Firmada Verilen Hizmetler Nelerdir?

Firmada yat kiralama hizmetinin yanında tekne kiralama hizmeti de veriliyor. Bunun için firmanın online sitesi olan yatkiralamaistanbul.com adresini ziyaret edebilir yada direk firmanın yetkilileri ile görüşebilirsiniz. Yat kiralama İstanbul firması yat kiralamak isteyen müşterileri için 7 /24 online sitesinden hizmet veriyor. Dilediğiniz saatte hizmeti alabilirsiniz. Ancak özellikle yaz aylarının yoğunluğu nedeniyle öncesinde irtibata geçerek yatlar için rezervasyon yaptırabilirsiniz. Dilerseniz yat kiralama hizmetinin içinde yemek gibi organizasyonları da dahil edebilirsiniz. Tüm yatlarda ses sistemleri olup davetinize uygun etkinlikler yapılır.

Yat Kiralama Ücretleri

Yat kiralama ücretleri kiralanacak yatın özelliklerine göre değişir. Bu konuda doğru bilgi almak için firmanın yetkili personelleri ile irtibata geçiniz. Firmada yat kiralama fiyatları kaptan ücreti ve yatların yakıtı da dahil olup ödemeler iki parça halinde alını. İlk olarak rezervasyon aşamasında toplam ücretin yarısı alınır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir