Valve güncellemeden hoşnut değil!

Valve güncellemeden hoşnut değil!

Valve son turnuvalarda gördüğü bazı manzaralardan memnun olmamış gibi görünüyor. Yeni bir CS:GO Güncellemesi getirerek takımlar arasındaki rekabeti şans faktöründen çok yetenek faktörüne çevirmeyi amaçlıyor.

Son turnuvalarda bazı silahlar aşırı üstünlük sağlayarak roundları kurtarmayı başarması ve bazı silahların yeterince performans gösterememesi Valve‘ın gözüne çarpmış gibi duruyor. Bazı silahların tek başına roundu aldığını gören Valve hemen butona bastı ve silahlarda değişimler yapmaya gitti.

En çok indirilen oyunlar karşınızda!

En çok indirilen oyunlar 2018 listesi ile karşınızdayız. Bu listemizde, sizlere en popüler ve aynı zamanda dijital dağıtım kanallarından en çok indirilen oyunları anlatacağız.

CS:GO Güncellemeyle CZ75-Auto’a NERF, M4A1-S’e BUFF getirdi.

CS:GO Güncellemesi bazı oyuncularını üzsede bazı oyuncularını sevindirmeyi başardı. Güncelleme sonucunda CZ75-Auto silahının taban hasarı düşürüldü. CZ75-Auto‘nun öne çıkan özelliklerinden bir tanesi olan kafadan vuruşta ölümcül olabilmesi azaltıldı. Taban hasarı 33’ten 31’e düşen silah artık kafadan vuruşlarda ölümcüllüğünü kaybetti.

M4A4 kullanamayan ve tam bi M4A1-S canavarı olanları mutlu etmeyi amaçlamış. M4A1-S‘in toplam 60 olan (20’si silahta takılı)mermi kapasitesi 80’e yükseltildi. Valve bu silahın bir tüfek olduğunun ve 60 merminin yetersiz olacağını sonunda anlamış gibi görünüyor.

Bir küçük değişiklikte MP7 silahının fiyatında 200 dolarlık bir düşüş yapıldı. UMP silahının fiyatına göre güçlü olması nedeniyle MP7‘nin tercih edilmemesi sonucunda silahın fiyatı 1700 dolardan 1500’e düşürüldü.

Son olarak Mirage haritasında yapılan T tarafından apartmana girişteki manav amcanın tezgahını kaldırıp onun yerine merdiven koymayı uygun görmüşler. Upper Mid‘ten Connector‘ın görünen karanlık arkaplanın rengi açıldı. En büyük değişikliklerden biride SKYBOX‘ın kaldırılması oldu. Artık T tarafından B’ye veya A’ya her türlü smoke atılabilecek. Güncellemenin geri kalan detaylarında ise haritadaki küçük iyileştirmeler barındırıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir