Türkiye’nin Turizm İçerikli Platforum’u Açıldı.

Türkiye’nin Turizm İçerikli Platforum’u Açıldı.

Son dönemlerin en popüler uygulamalarına sosyal içerik siteleri de katıldı. Sosyal medya kanallarına alternatif olarak doğan sosyal içerik siteleri kullanıcıları tarafından sıkça ziyaret ediliyor;kattığı avantajları da göz önünde

bulundurmak yanlış olmaz.

Turizm sektöründe günümüze dek bir çok platform ve bir çok kişisel blog girişimleri gördük.bunların yan sıra gezivego.com son günlerde dikkat çeken bir girişim oldu.

 

Sosyal içerik sitelerine ilgi oldukça artmaya başlamıştır ve sektörler arasında gereksinim duyulur hale gelmiştir.Bu gereksinimler kapsamında Türkiye’nin ilk Turizm Sosyal İçerik platformu’nu  Sektörde tecrübeleri ile girişimcilik ilkesini kendine benimsemiş Erhan Taşdemir ve ekibi kurarak yayın hayatına geçiş sürecine girmiştirler.

Gezivego sıradan gezi blogları‘nın aksine sunduğu imkanlarla kısa sürede ön planda görünmeyi başarmıştır.

Gezivego Nedir?

Kullanıcılarına bir blog olmaktan çıkıp Üye girişi yaparak;kendi profilini oluşturma imkanı sunan ve aynı zamanda kendi paylaşımlarını (haber,test,gif,öykü,anket,video) vb. paylaşımlarda bulunmasına imkan tanımıştır.

Takip,arkadaş olarak ekleme grup,etkinlik oluşturma gibi birçok özelliğide bünyesinde bulunduran gezivego.com’a hemen sizde üye olabilir bu özelliklerden faydalanabilirsiniz.

Üyelik İçin Tıklayın

Gün geçtikçe artan üye sayısı ile sektöre iddaalı giriş yapan Turizm dalında İlk olma özelliğini de taşıyor. Turizm’e tekrardan can verecek gibi görünen platform oldukça şık,sade ve kullanıcı dostu tasarıma sahip görünüyor.

Sadece 2 adımda üyelik işlemlerini tamamlayıp;hemen kendi profil fotoğrafınızı kendi kapak fotoğrafınızı kolayca oluşturup,paylaşımlarınızı ve tüm etkinliklerinizi yayınlayabilirsiniz.

En etkili reklam modellerinden biri olan viral reklamları da Turizm şirketlerine açmayı önümüzdeki günlerde açmayı planlayan gezivego.com İlk yılında 100,000 üye ye sahip olmayı hedefliyor.Bunun dışında Sektördeki bir çok etkinliğe ve kampanyalara da sponsor olmayı hedefleyen girişim sektörde ilk olmanın verdiği avantajları kullanıyor.Önümüzde ki günlerde neler olacağını merakla bekliyor;  gelişmeleri sizlere aktarmaya devam ediyor olacağız.Bizde bu girişime başarılar diliyoruz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir