eşya depolama uluslararası evden eve nakliyat uluslararası evden eve nakliyat
Türkiye için özel yapıldı: Rainbow Six Siege

Türkiye için özel yapıldı: Rainbow Six Siege

Ubisoft, Türkiye ve Türk oyuncular için özel olarak yapılan yeni Rainbow Six Siege video serisini açıkladı.

“Favorisi ve Korktuğu” serileri, her biri Türk oyun dünyasından tanınmış olan ve en çok oynadıkları Rainbow Six Siege Operatörü’nden bahsettikleri ve oyunda en çok karşılaştıkları korkularına değindikleri dört ayrı videodan oluşmaktadır. Serideki ilk video şimdi sizlerle ve Rainbow Six Siege Kasım Ücretsiz Hafta Sonu tarihleri ile aynı zamana denk geliyor.

Bu yılın başlarında, Rainbow Six Siege’ın Türkçe versiyonunun lansmanı sırasında İstanbul’da çekilen, her videoda 42 farklı Operatörün hangisinin favorileri hangisinden ise en çok korktuklarını açıklayan iki oyuncuya yer veriliyor.İlk videoda sosyal medya oyun devleri Jahrein ve PintiPanda yer alacak.

Favorisi ve Korktuğu serisinin yayınlanışı aynı zamanda Kasım Free Weekend ile aynı zamana denk gelecek. Tom Clancy’nin Rainbow Six Siege’i 16-18 Kasım’dan itibaren ücretsiz olarak oynayacak ve ilgili oyuncular tüm konsollarda ve Windows PC’lerde bulunan Rainbow Six Siege topluluğunda 40 milyondan fazla oyuncuya katılabilecektir. Tüm haritaları, modları ve 20 Orijinal operatörü ücretsiz olarak oyunda deneyimleyebilecekler.

Ücretsiz hafta sonu boyunca oyunu deneyen oyuncular, ilerlemelerini devam ettirebilir ve oyunu satın alırlarsa kesintisiz oynamaya devam edebilirler. Ayrıca, platforma bağlı olarak 15 Kasım ile 30 Kasım tarihleri arasında seçilen versiyonlarda % 70’e varan indirimden yararlanacaklar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir