eşya depolama uluslararası evden eve nakliyat uluslararası evden eve nakliyat
Türk Web Masterların Gözdesi; Yorumla.Online

Türk Web Masterların Gözdesi; Yorumla.Online

 

 

Yorumla.Online Nedir?

Bu proje ile aktif olarak hizmet veren web sitelerinizde paylaştığınız tüm konularınızın daha fazla dikkat çekmesi ve Google tarafından dikkat çekmesi adına farklı ya da benzer IP adreslerinden yorum talep edebilirsiniz


Ücretsiz üyelik ile web sitenizin degerine değer katmakmı istiyorusunuz, işte size karşılıklı yorum yaptıran yorumla.online, web masterların gözdesi oldu.

Web site sahipleri içeriklerini incelereyek web sitenizdeki içeriklere yorum yapıyor, bu yorumlar kesinlikle bot yorum değildir.

Siz ne kadar aktif kalırsanız, sitenizde o kadar aktif ve güzel yorumlar alır. Tabi üye olup giriş yaptıktan sonra sitelerinizi ve ya linklerinizi ekleyebilmek için öncelikle diğer sitelere yorum yapmanız gerekir.

Yaptığınız her yorum sizlere +2 puan kazandırmakta olup, yorum sayınızın artmasına yarıyor. Akıllı robotlar siteye yorum yaptığınız bildirdiğinizde, siteyi sizin verdiğiniz bilgiler ile kontrol edip yorumu onaylıyor ve spam yorumlardan sizleri koruyor.
Sistem içerisinde kullanım sonucu karşılaştığınız tüm problem ve alternatif düşüncelerinizi anında teknik destek birimine bildirebilirsiniz. Bu çözümler mantıklı olması halinde anında güncelleme gelir ve sistem anlık olarak update olur.
İlgilendiğiniz konular hakkında web sitelerine yorum yaparak para kazanmak istermisiniz ? Günde sadece bir kaç saatinizi ayırarak ek gelir elde edebilirsiniz.

Yorumla.online üzerinde bulunan site adreslerini inceleyin ve ilginizi çeken linklere erişip konu ile alakalı en iyi yorumu yapın.

 

Referans Sistemi

Hemen şimdi sistem üzerinden diğer arkadaşlarınızı platforma davet edebilir ve hediye kredilerinizi kazanabilirsiniz.Her kayıt için anında +4, Davet ettiğiniz üyenin eposta adresini onaylaması durumunda +6 toplamda 10 PUAN kazanabilirsiniz.

Yorum Yaptırma, web sitesi yorum yaptırma, yorumla.online, yorum kazanma, karşılıklı yorumlaşma

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir