Trump’ın Twitch Yayıncısı Olma Kararına Gelen Birbirinden Komik 30 Yorum

Trump’ın Twitch Yayıncısı Olma Kararına Gelen Birbirinden Komik 30 Yorum

Bugün Trump’un Twitch üzerinden yayınlara başlayacağını öğrendik ve hemen siz okuyucularımızı konu hakkında bilgilendirdik. Özellikle son günlerde Barış Pınarı Harekatı ve Türkiye hakkındaki çelişkili açıklamalarıyla bilinen Trump, kendi ülkesinde de başkanlığını kaybetmek üzere olan birisi konumunda. 

Seçildiği 2016 yılında yapılan kampanyada Facebook, Twitter, Google gibi platformların payı çok büyüktü. Ancak geçen 4 yıl içerisinde oy kullanacak yeni bir genç kitle uygun yaşa erişti. Tahmin edebilirsiniz ki bu gençlerin büyük çoğunluğu, Twitch gibi yeni nesil platformlarda daha aktif. Siyaset yapmayı sevmeyiz ama artık teknolojiyle iç içe olduğunu kabul etmemek güç.

Peki Trump’ın Twitch yayıncısı olma kararına gelen tepkiler nelerdi? Kuşkusuz ABD’liler kendilerine has bir şekilde bunu karşıladılar. Ancak gündem ne olursa olsun mizahşörlükte sınır tanımayan Türk sosyal medya kullanıcıları, Trump’ın yeni stratejisi hakkında hepimizin gülmektan karnını ağrıtan paylaşımlar yaptılar. 

İşte Donald Trump’ın Twitch yayıncısı olma kararına gelen en komik tepkiler:

Webtekno Twitter hesabını takip ederek sadece gündeme değil mizaha da ortak olabilirsiniz. Her şeye inat güldüğümüz, öğrendiğimiz, paylaştığımız Twitter hesabımıza sizi de bekleriz. Hemen takip etmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir