eşya depolama uluslararası evden eve nakliyat uluslararası evden eve nakliyat
Startup Battlefield 2019’un kazananı Render oldu

Startup Battlefield 2019’un kazananı Render oldu

Türkiye İş Bankası‘nın katkılarıyla yerinden takip ettiğimiz TechCrunch Disrupt SF 2019 ile ilgili önemli haberleri sizlere aktarmaya devam ediyoruz. TechCrunch’ın girişimcilik yarışması olan Startup Battlefield’ın ilk 2 gününde sahne alan 18 girişimi sizlere geçtiğimiz günlerde aktarmıştık.

Sahne alan 18 girişimden 5’i dün Startup Battlefield’ın finaline kalmaya hak kazandı. Startup Battlefield finaline katılmaya hak kazanan girişimler ise sağlık teknolojilerine odaklanan OmniVis, uzak teknolojileri üzerine çalışan Orbit Fab, bulut platformu olarak hizmet veren Render, algoritma tabanlı bir trading uygulaması olan StrattyX ve tarım teknolojileri üzerine çalışan Traptic oldu.

Final etabında girişimler Kleiner Perkins’ten Mamoon Hamid, Sound Ventures’tan Ashton Kutcher, Sequoia’dan Alfred Lin, Lumi Labs’ten Marissa Mayer, Floodgate Ventures’tan Ann MiuraKo ve TechCrunch’tan Matthew Panzarino‘dan oluşan jürinin karşısına çıktı.

Jüri tarafından yapılan değerlendirmelerin ardından ise Startup Battlefield’ın kazanı geleneksel bulut sağlayıcılarına alternatif olma hedefi ile yola çıkan Render oldu. AWS, Azure ve GCP’e rakip olmayı hedefleyen girişim 100 bin doları ve Disrupt kupasını kazandı. 

Startup Battlefield 2019’un ikincisi ise sağlık teknolojilerine ve kolera hastalığının teşhis edilmesine odaklanan OmniVis girişimi oldu.

Startup Battlefield Techcrunch Disrupt Sf 2019 Render

Webrazzi Insights
Son Insights İçerikleri
İş Yaşamı Değerlendirmesi [Araştırma Raporu]
Bankalar, dijital zorlukları engellemek için siber güvenlik, bulut ve API teknolojisine öncelik veriyor
Online ürün ve hizmet satın almanın yaygınlaşan yöntemi: Abonelikler

Son Insights Raporları
İş Yaşamı Değerlendirmesi [Araştırma Raporu]
Yeni Nesil Bankacılık [Araştırma Raporu]
Sigorta Sektöründe Yapay Zeka [Rapor]

Insights hakkında detaylı bilgi
Şirketinizin Insights hesabı var mı?

0 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir