Sling Müşterileri Bir AirTV Paketi İle Cezbetmeye Çalışıyor

Sling Müşterileri Bir AirTV Paketi İle Cezbetmeye Çalışıyor

Sling, kullanıcıların kabloyu kesmesine dikkat çekmek için kirli ucuz bir donanıma ihtiyacı olduğunu fark etti. Bu nedenle, yerel kanallara ve Netflix’e tek bir Roku tarzı kutudan erişmenizi sağlayan AirTV Player’ı büyük oranda indirgemektedir.

Normal şartlar altında, cihaz üç ay Sling hizmetini de içeren 130$ tutarında geri ödeme yapacaktı, ancak abonelik ücretinize bağlı olarak size 50$ değerinde olabilir.

Ana ücretiniz ayda 20 ABD Dolarıysa, indirimden yararlanabilmek için yalnızca üç ay önceden ödeme yapmanız yeterlidir.

Benzer şekilde, ayda 15 ABD doları harcarsanız, teklifte yer almak için fazladan bir ay ödeme yapmanız gerekecektir. Ve evet, eğer ayda 15 $ ‘dan daha az harcarsanız, şirket sizin kutunuza gelmeden önce altı ay ön ödeme isteyecektir.

Sling, “A la Carte TV” paketi olarak gördüğü şeyleri sunarak kordon kesici kurabiye için de bir oyun oynuyor.

Ne yazık ki, şirketin büyük iddiaları paketlere kendilerini uzatmaz gibi görünüyor, çünkü aslında kanallarınızı alakart seçemezsiniz.

Servis, Micder’e fiyatlaması veya yapısı hakkında hiçbir şeyin değişmediğini ve “A La Carte TV” etiketinin Sling’in baştan nasıl kurulduğuna dair daha bir referans olduğunu doğruladı.

Başka bir deyişle, çekirdek bir pakete sahip olma ve daha sonra eklenti kanalları ve türlerinden seçim yapma olanağı. Sling Orange 20$/ay kalır ve Sling Blue, bu ücret karşılığında istediğiniz ilave kanal ve paketlerle birlikte hala 25$/ay’dır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir