Red Dead Redemption 2 yeni bilgiler

Red Dead Redemption 2 yeni bilgiler

Çıkışına çok az bir süre kala Rockstar Games kurucu ortağı ve başkan yardımcısı Dan Houser, Red Dead Redemption 2’den yeni bilgiler paylaştı.

Dan Houser tarafından belirtilene göre, Red Dead Redemption 2 60 saat uzunluğunda olacak. Aslında oyun daha da uzun olabilecekken firma beğenmediği için oyundan bazı görevleri çıkarmış. Dan Houser beş saatlik “gereksiz” içerikleri oyundan çıkardıklarını belirtti.

Ayrıca Red Dead Redemption 2’de 500,000 diyalog satırı bulunmakta ve oyunun sadece ana hikayesi 2000 sayfalık senaryodan oluşuyor. Oyunda 700 seslendirmeli aktör ve 300,000 animasyon kullanılmış.

Red Dead Redemption 2 ne kadar uzunlukta olacak?

Ne kadar büyük bir çalışmanın meyvesinin ortaya çıktığına hep beraber şahit olacağız. 60 saat büyük ihtimalle sadece hikayesi için ayrılmış olan süre. Ek olarak oyun sürelerinin artık her geçen gün daha da uzadığını eminim farketmişsinizdir. Buna en büyük örnek olarak Assassin’s Creed: Odyssey gösterilebilir.

Özellikle ülkemizde oyun fiyatlarının iyice artmış olması bu tarz uzunluktaki oyunlara karşı Türk oyuncularının bakış açısını değiştirmesine yardımcı oluyor. Eh malum, artık yıllık depolama yapar oldu insanlar.

Red Dead Redemption 2, 26 Ekim’de PlayStation 4 ve Xbox One için çıkışını gerçekleştirmiş olacak.

PlayStation Türkiye Forumu FIFA 19 yarışması başladı!Oyun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir