Razer, Flamalar İçin Bir Selfie Işığıyla Bir Web Kamerası Yaptı

Razer, Flamalar İçin Bir Selfie Işığıyla Bir Web Kamerası Yaptı

Razer, flamalar için iki yeni ürün daha piyasaya çıktı: Razer Seiren X taşınabilir mikrofonu ve selfie ışıklı Razer Kiyo web kamerası. Bu iki ürün, insanların normalde kullanmadığı mikrofonlar ve web kameraları için Razer’in en popüler tercihi olmaya yönelik en son girişimidir.

Razer Kiyo web kamerası, on iki parlaklık seviyesine kadar kontrol edebileceğiniz on iki beyaz LED’li, ayarlanabilir bir halka ışığı ile birlikte geliyor.

30 fps’de 1080p’ye veya 60 fps’de 720p’ye kadar kaydedebilen dört megapikselli bir kamera bulunuyor ve popüler streaming araçları XSplit ve Open Broadcaster Software ile uyumludur.

Kiyo, USB 2.0 bağlantısında sonlanan 1,5 metre örgülü kablo ile birlikte geliyor. 99.99 dolar karşılığında satılacağı öğrenildi.

Razer’in flamalar için mikrofon pazarına girme yönündeki en yeni çabası, titreşimleri hafifletmek için mekanik olarak tutturulmuş bir USB mikrofon olan Razer Seiren X’tir. Çıkarılabilir masa standı ve ses gecikmesini gidermek için sıfır gecikme süresi izleme özelliği vardır. Seiren’in fiyatı 99.99 dolar olarak belirlendi.

İki ürünü geliştirirken Razer, girdi ve erken prototipleri test etmek için Twitch ve YouTube’dan en iyi şeritleri araştırdığını söylüyor. Her ikisi de taşınabilirlik için tasarlanmıştır, böylece flama seyahat edip oyun oynayabilir. İki ürün Razerzone.com’da ve yıl sonuna kadar dünya çapında mağazalarda satılacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir