Pixel 2 İle, Galaxy S8 Hakkında Her Şeyi Unutacağız

Pixel 2 İle, Galaxy S8 Hakkında Her Şeyi Unutacağız

DBS Concept’in Pixel 2’nin neye benzeyeceğini gösteren vizyonunu çalmak harika bir başlangıç noktası çünkü kesinlikle çarpıcı.

DBS Concept’in fikri, pürüzsüz Pixel tasarımını minimal görünümlü metal ve cam gövde lehine çevirerek birinci sınıf bir görünüm kazanıyor.

Önemli fark, çirkin üst ve alt çerçevelerin neredeyse kesildiği yerde farkedilir.

Arkada, eksik bir cam tabakası için tartışmalı cam ve alüminyum iki tonlu bir tonu var. Parmak izi tarayıcı, Galaxy S8’in üzerinde çok daha gelişmiş bir konum olan ilk nesil Pixel ile aynı yerde kalıyor.

Konseptin gösterdiği yeni eklemeler arasında yeni dikey çift kamera var.

Yeni tasarımın tamamlanması, Google’ın “G” logosunun iddialı bir ışıklandırmasıdır; bu, gerçekten de ortaya çıkan ve diğer herhangi bir cihazdan ayıran hoş bir dokunuş.

Yenilenen özellikler, 5.7 inç QHD + OLED ekran, okta çekirdekli işlemci, 6GB RAM, 128GB depolama alanı, 7MP cephe kaplama kamerası, 12MP ana kamera, 3800mAh pil, IP68 su ve toz direnci ve ilk cihaz olacak.

DBS Concept’in tasarımının en tartışmalı yönü kulaklık jakının ortadan kaldırılmasıdır. Bu hareketin hayranı değilim, ama genel bir tasarımla bu kadar güzel, sadece fedakarlık yapabilirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir