LG’nin Gelişmiş G6+, Daha Fazla Saklama ve Üstün Sese Sahip

LG’nin Gelişmiş G6+, Daha Fazla Saklama ve Üstün Sese Sahip

LG G6 şimdiye kadar oldukça iyi satılan hoş bir akıllı telefon ancak Samsung Galaxy S8’in gelmesiyle birlikte tüketicileri birkaç değişiklikle ve yeni bir modelle ilgilenmeye çalışıyor.

Öncelikle orijinaline benzeyen, daha fazla yerleşik bellek (128GB) ve “birinci sınıf ses” ile G6+’ı piyasaya sundu.

İkinci seçenek Güney Kore’de piyasaya sunulduğundan beri yeni 32 bit HiFi dörtlü DAC ile sağlanıyor ancak tuhaf olarak Kuzey Amerika’ya hiç gelmedi.

LG, ayrıca, DAC’yi tam olarak destekleyen, adı açıklanmayan Bang & Olufsen kulaklıklar seti içerisine attı.

Bazı modellerde kablosuz şarj da olacak ve bu özellik ABD’den edinilebilecek bir özelliktir.

Bununla birlikte yine oldukça garip, LG hangi bölgelerin hangi özelliklere sahip olacağını söylemedi ve nereden satılacağını ancak Kuzey Amerika’nın bu listede yüksek olacağını düşünüyoruz.

G6+’ı bir kenara bırakırsak, mevcut G6 sahipleri bir sürü yeni özellik alacak; en dikkat çekici özelliklerinden biri olan “Yüz Tanımlama”, telefonu yüzünüze tutarak kilidini açmak için bir yol.

LG “kilidin açılması, kayıtlı yüz tanınırken, genellikle ortalama bir saniyeden daha kısa sürede gerçekleşiyor” sözü verdi.

“Düşük güç tüketimi” bir diğer yeni özellik, kullanıcıların G6’nın oldukça zayıf pilinden daha fazla yol almalarını ve parmağınızın geniş açılı arka kameranın önünde olup olmadığını belirten bir “kaplamalı lens uyarısı” yapmasına yardımcı olabilir.

Diğer siteler, LG’nin 6GB RAM ile G6’nın bir sürümünü göndermeye başlayacağını bildirdi ancak LG bunun PR’den bahsetmedi ve bu doğruysa muhtemelen sadece Kore’de mevcut olacaktı.

Son olarak, LG, LG G6 ve G6+ için “optik deniz mavisi” ve “optik terra altın” için bazı yeni renkler olacak.

LG G6+ gelecek ayın başlarında Güney Kore’de piyasaya çıkacak ve bundan sonra diğer bölgelere gidecek.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir