PES 2019, Demo Detaylarını Açıkladı

PES 2019, Demo Detaylarını Açıkladı

KONAMI, bu sene Şampiyonlar Ligi gibi sponsorluklarını kaybederek çok büyük bir yara aldı. PES 2019’un elindeki bu sponsor eksikliği bazı oyuncuların canını sıkıyor olsa da hem daha uygun fiyatlı olması hem de grafik açısından bir tık daha iyi olmasından dolayı FIFA 19’a karşı tercih edilebiliyor.

PES 2019’dan İlk Full Maç Videosu Geldi

KONAMI, bu sene oyunu FIFA’ya göre 1 ay önceden piyasaya sunmaya hazırlanıyor. Oyuncuların bildiği bu habere bir iyi haber de demo versiyonundan geldi. Yayınlanan bir videoya göre oyun resmi çıkışını yapmadan 3 hafta önce DEMO versiyonu ile oyuncuların karşısına çıkacak. Yayınlanan bilgilere göre demoda hızlı maç ve çevrimdışı sergi modları ile 12 takım yer alacak.

30 Ağustos Salı günü piyasaya çıkacak PES 2019, bunun öncesinde 8 Ağustos’ta demo versiyonu ile oyuncuların beğenisine sunulacak. FIFA 19’un 28 Eylül’de satışa sunulacağı düşünülürse PES 2019, yeni futbol oyunu arayanları daha hızlı bir şekilde yakalayacak gibi duruyor.

PES 2019, Steam üzerinde 220,26 TL karşılığında ön siparişe açılmış durumda. Oyunun PS4 ön siparişi 179 TL iken Xbox One kullanıcıları bu oyuna 152 TL karşılığında sahip olabilecekler. Steam’de daha ucuza görmeye alışık olduğumuz PES serisi, bu sene hangi sebeple bu şekilde fiyat politikası belirledi bilinmiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir