OnePlus 7 ve 7 Pro, İlk Android 10 Açık Beta’sına Kavuştu

OnePlus 7 ve 7 Pro, İlk Android 10 Açık Beta’sına Kavuştu

Hong Kong merkezli akıllı telefon üreticisi OnePlus, bundan yaklaşık iki hafta önce amiral gemisi telefonları OnePlus 7 ve 7 Pro için Android 10 tabalnı OxygenOS 10 güncellemesini yayınlamıştı. Şirket, kendi telefonları için işletim sistemini ikinci Android 10 açık betası yayınlandıktan kısa bir süre sonra yayınlamıştı.

Bu nedenle ilk iki açık betayı OnePlus 7 ve OnePlus 7 Pro modelleri için yayınlayamayan şirket, üçüncü açık betaya yetişti. OnePlus 7 ve 7 Pro, Android 10 üçüncü açık beta güncellemesini aldı. Bu güncelleme telefonlara gelen ilk açık beta güncellemesi oldu ve birçok hatayı ortadan kaldırdı.

Güncelleme notları

Sistem

Game Space gizleme özelliği getirildi GPS performansı optimize edildi Sistem stabilitesi geliştirildi ve bilinen hatalar giderildi WhatsApp bildirim ayarlarının hataya yol açmasının sebepleri giderildi Alt navigasyon barının kullanılması esnasındaki gölge hataları giderildi Bluetooth kulaklıklar bağlandığında aşırı güç harcama hatası giderildi Navigasyon hareketlerinin kullanımı sırasında ortaya çıkan hatalar giderildi Bildirim çubuğundaki Bluetooth bağlantı ikonu yeniden tasarlandı Mesajlar’ın performansı optimize edildi

Zen Modu

Kullanıcıların diğer OnePlus kullanıcılarıyla deneyimini paylaşabilmesi için Aktivite modu getirildi.

OnePlus Switch

Android 10’a adapte olabilmek için çeşitli performans geliştirmeleri yapıldı.

Güncelleme aşamalı olarak açık beta programına dahil olan herkes için yayınlanıyor. Bununla birlikte şirketin resmi sitesinde manuel bir indirme linki bulunmuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir