eşya depolama uluslararası evden eve nakliyat uluslararası evden eve nakliyat
Nokia, Telefon Kameralarını Harika Hale Getirmek İçin Zeiss İle Birlikte Çalışıyor

Nokia, Telefon Kameralarını Harika Hale Getirmek İçin Zeiss İle Birlikte Çalışıyor

Dayanıklılık ve yaratıcı ürün tasarımının yanısıra Nokia, N serisi ve Lumia telefon hatlarındaki etkileyici kameralar için de biliniyordu.

Artık zafer eski ortağı olan lens yapımcısı Zeiss ile bir araya gelerek bu ihtişamın geri kazanılmasını istiyor.

Finlandiyalı optik firması, yeni sahibi olan HMD Global tarafından piyasaya sürülen ilk grup bütçede ve orta menzilli telefonlarda Nokia ile çalışmadı.

Ancak Nokia’nın yakında piyasaya sürülecek bir amiral gemisiyle çalıştığı düşünülüyor ve bu pakette premium kamera bileşenlerini görmek çok güzel.

Ve şimdi telefon üreticisi Android kabul etmiştir, marka hayranları Windows Phone’ın etkileyici bir deneyimle uğraşmak zorunda değillerse, Nokia’ya sahip olmak isterler.

HMD’nin pazarlama sorumlusu Pekka Rantala, CNET ile konuşurken neye bakacağımız hakkında pek fazla bilgi vermedi ancak ikili kameraları “çok ilginç bir fikir” olarak nitelendirdi ve şunları kaydetti: “Bu, bir oyuncu için yeni imkânlar yaratacak. Bizim gibi yeni deneyimler keşfetmek istiyoruz “dedi.

Nokia daha önce Zeiss ile PureView adı verilen ‘kayıpsız’ bir görüntü teknolojisinin yanı sıra günümüzde 41 megapiksel kameralı bir telefon geliştirdi.

Umarım, iki firma bir zamanlar olduğu gibi bu alandaki kadarıyla yenilik yapabilecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir