Nike, Eşleşen Koşu Ayakkabıları ile Yeni Apple Watch Bantlarını Açıkladı

Nike, Eşleşen Koşu Ayakkabıları ile Yeni Apple Watch Bantlarını Açıkladı

Nike bugün, Nike Air VaporMax Flyknit “Gündüz Gece” ayakkabı koleksiyonuyla eşleşen Apple Watch Nike+ için dört yeni Apple Watch grubu duyurdu.

Şirket, bant ve ayakkabıların yeni renklerinin “şafak sökmekten alacakaranlığa gökyüzünün gölgesinden esinlenerek” esinlendiğini ve ilk kez Apple Watch sahiplerinin grup seçimlerini Nike spor ayakkabılarıyla doğrudan eşleştirebileceklerini belirtti.

Önceki Nike+ Apple Watch bantlarına benzer şekilde, yeni seçenekler Apple’ın kendi Sport bantlarında kullandığı aynı esnek floroelastomer materyalden yapılmış ancak havalandırma ve ter yönetimi için delikli bir tasarım içeriyor.

En yeni Nike ve Apple ortaklığı, geçen Eylül ayında ilk kez çıkan Apple Watch Nike+ cihazını takiben Nisan ayında piyasaya sürülen krem ve siyah NikeLab grubundaydı.

Kullanıcılar, 1 Haziran’da Nike.com’da ve seçkin Nike mağazalarında her biri 49,00$ karşılığında yeni Nike Apple Watch spor gruplarını satın alabilecekler.

Şirket, bantların Apple’ın, perakende satış yerlerinde, yetkili satıcılarda ve “erken haziran” tarihinden itibaren ihtisas mağazalarında satışa sunulacağını söyledi.

Koşu ayakkabıları da 1 Haziran’da satışa sunulacak ve 190.00$ fiyatla satışa sunulacak.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir