Microsoft Outlook, iOS ve Android’de Yeni Arama ve Yanıt Özellikleri Alıyor

Microsoft Outlook, iOS ve Android’de Yeni Arama ve Yanıt Özellikleri Alıyor

Microsoft, konuşmalar ve hesap geçişinde bazı yeniliklerle bugün Android ve iOS için Outlook posta uygulamasını güncelliyor.

E-posta yanıtlarında, iş arkadaşlarınızı veya arkadaşlarınızı @ simgesini kullanarak etiketleyebileceğiniz ve yanıtladığınızda tüm konuşmayı görmenizi sağlayan yeni bir satır içi cevap arayüzü mevcut.

Outlook, otomatik olarak ilk okunmamış ileti için bir grup sohbeti açar ve uzun bir e-posta zincirini okumaya çalıştığınızda yardımcı olur.

Microsoft, yeni yanıtların yanı sıra Outlook’ta e-posta hesapları arasında daha iyi geçiş yapmayı da ekliyor.

Microsoft’un mobil Outlook uygulaması, Gmail, Outlook ve Office 365 hesaplarını destekliyor ancak onları gruplamadığınız sürece bu üçünün arasında geçiş yapmak acı verici olabilir.

Microsoft, taslaklar gibi klasörlere daha hızlı erişim sağlayan geliştirilmiş bir klasör görünümü ile yeni bir hesap seçici eklemiştir.

IOS ve Android için Outlook’un en büyük değişikliği bugün güncellemeye gelmiyor ancak Microsoft, yenilenmiş bir arama arabirimi alıyor.

Arama, uygulamanın altındaki yeni basitleştirilmiş bir sekme çubuğunun merkez kısmı olacak ve sık sık kişiler ve dosyalar yüz yüze gelecektir.

Yeni arama arayüzü, gelecekteki uçuş bilgileri, paket gönderimleri ve son ekleri vurgulamak anlamına gelen Microsoft Graph teknolojisi ile güçlendiriliyor.

Önümüzdeki günlerde Office 365’i destekleyerek, yeni hesaplar ve konuşmalar özellikleri bugün Outlook ve Outlook’taki Outlook.com’a yayılıyor.

Microsoft’un yeni arama tecrübesi, iOS için Outlook’a “yakında” ulaşmalı ve Microsoft, “bu yeni deneyimlerin üçünü de Android için Outlook’a gelecek aylarda getirmek için şu anda çok sıkı çalışıyor” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir