Lords Mobile Oyun Müziklerine Klaus Badelt İmzası

Lords Mobile Oyun Müziklerine Klaus Badelt İmzası

IGG, Lords Mobile için dünyaca ünlü müzisyen ve bestekar Klaus Badelt ile anlaştı. Klaus Badelt,yaptığı eseri Londra Senfoni Orkestrası ile kayıt altına alarak oyuna ekledi.

Dünyanın en büyük mobil oyun firmalarından IGG, Lords Mobile ile Android ve Itunes listelerinde ilk 10’a girdi. Bununla birlikte, oyuncularına tüm ülkelerde ulaşarak onların istek ve görüşlerine göre oyunu şekillendiren firma, son dönemde oyunda yer alan müziklerle adından söz ettirmeye devam ediyor. Dünyanın sayılı film ve oyun müziklerinin bestecisi Klaus Badelt, Lords Mobile için özel olarak oyun müzikleri tasarladı. 2018 başında oyuna eklenen müziklerin kaydı ise Londra Senfoni Orkestrası ile birlikte yapıldı.


Karayip Korsanları dahil birçok filmin müzikleri Badelt’e emanet edildi

Klaus Badelt, Hans Zimmer ile yaptığı iş birlikleri ve İnce Kırmızı Hat, Mısır Prensi, Gladyatör ve Karayip Korsanları: Kara İncinin Laneti filmleri de dahil olmak üzere eleştirmenlerce beğenilen filmler için bestelediği fon müzikleriyle tanınır. Bağımsız olarak, Denge, K-19: Tehlikeli Saatler, Kuraldışı ve Ninja Kaplumbağalar gibi Hollywood gişe rekorları kıran filmleri üzerine yaptığı çalışmalarla da nam salmıştır.

Londra Senfoni Orkestası ile kayıtlar yapıldı

Londra Senfoni Orkestrası’nın özel olarak kayda girdiği beste ile Lords Mobile oyunu içerisindeki aksiyon ve hikaye akışı yeni müziklerle oyunculara sunuluyor. Oyuna renk katmak ve heyecanı sürekli dinamik tutmak için güzel bir çalışmaya imza attıklarını ifade eden Badelt, “Destansı bir sese sahip olmak istedik, aynı büyük filmlerden alışık olduğumuz gibi. Londra Senfoni Orkestrası, her parçaya farklı bir kalite katıyor. Bestelediğin müziği aniden farklı bir seviyeye çıkarıyor, birlikte o kadar farklı çalıyorlar ki müzik aniden eşsiz bir karaktere sahip oluyor” dedi.

IGG, Lords Mobile için yapılan bu özel çalışmanın yanı sıra farklı içerikler ve güncellemelerle oyuncularına keyifli bir içerik sunmayı hedefliyor. Bu fikirlerle Lords Mobile uzun süre listelerde kalıcı olacak gibi gözüküyor.

Klaus Badelt Hakkında; Batı Almanya’da, Frankfurt’ta doğdu. Film ve reklam besteleriyle müzik kariyerine memleketinde başladı. 1998’de Oscar ödüllü film bestecisi Hans Zimmer, Badelt’i Jay Rifkin’in ortak sahibi olduğu stüdyosu Santa Monica, California’daki Media Ventures’ta çalışmaya davet etti. O zamandan beri Badelt, Zamanda Yolculuk ve  K-19: Tehlikeli Saatler gibi kendi film ve televizyon projeleri üzerinde çalışıyor. Ayrıca, Harry Gregson-Williams, John Powell ve Zimmer gibi diğer Media Ventures bestecileriyle işbirliklerinde, Ramin Djawadi ve Steve Jablonsky gibi birçok isme danışmanlıkta bulundu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir