Çorlu Petek Bakımı

Çorlu Petek Bakımı

Petek bakımı, düzenli olarak yapılması gereken, özellikle kış ayları yaklaşmadan mutlaka ihmal edilmemesi gereken bir bakımdır.

Çorlu kombi servisi kombilerinizde meydana gelen arızalarla yakından ilgilenen ve tüm sorunlarınızı çözen bir servistir. Kombilerinizde meydana gelen arızalardan dolayı destek alabileceğiniz gibi rutin kombi bakımlarınız içinde bilgi ve destek alabileceğinizi unutmayınız.

Kombi ve Petek Bakımı

Çorlu kombi bakımı ve petek bakımı düzenli aralıklarla mutlaka yapılmalıdır. Böylece eviniz daha çok ısınacak, faturalarınızda daha az gelecektir. Evde kombi bakımı, eviniz hiçbir şekilde kirlenmeden titiz bir şekilde gerçekleştirilir. Bakım yapacak personel bakıma başlamadan evvel, petek ve sıcak suyu açık pozisyona getirecektir.

Bu aşamadan sonra ise kombinin su sızdırmazlık durumu kontrol edilmektedir. Kombi açılır ve içerisi kontrol edilir. Gerekirse temizleme işlemi yapılır. Kombi içerisinde bulunan elektrik bağlantıları da bu aşamada kontrol edilecektir. Genişleme tankı ve bar basıncıda kontrol edilmektedir. Kombinizin kalorifer dönüş hattında bulunan filtreleri de temizlenecektir. Çorlu petek temizleme gerektiğinde peteklerinizin bakımı içinde arayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir