İnteraktif casus müzesi New York’ta kapılarını açıyor

İnteraktif casus müzesi New York’ta kapılarını açıyor

Casus meraklıları, müzenin farklı bölümlerinde düzenlenen çeşitli etkinlikler yoluyla bir dizi deneyime ışık tutan interaktif bir casus müzesinin piyasaya sürülmesinden sonra casus meraklıları tarafından şu an deneyim kazanmaya hazırlanıyor.

New York Times Meydanı’nda yer alan Skyscape müzesi halka açıldı ve kendilerine casusluk becerileri kazandırma şansını veren bir dizi insanı ikna etti.

Müze, uzmanlar tarafından titizlikle otantik bir deneyim yaratmak için tasarlandı.

Gökyüzü manzaralı, kod kırma, araştırmacı gazetecilik, modern gün hackleme, hikaye anlatımı ve çeşitli özelleştirilmiş olayları içeren çeşitli biçimlerde casusluk özellikleri.

60.000 metrekarelik alan insanların gözetleme, aldatma, şifreleme veya özel operasyonlar gibi olağandışı bir şeyle kendi casus girişimlerini başlatmalarına veya ellerini denemelerine olanak tanır.

Özel müze, insanlara yalan becerilerini sorgu kabininde test etmelerine ya da yansıtıcı duyularını değerlendirmek için anlık kararlar almalarına da izin verir.

Giriş biletleri online olarak satın alınabilir, bu yetişkinler için 12 yaşın altındaki çocuklar için indirimli indirimler için 39 Dolar’dır.

Etkileşimli müze hafta boyunca sabah 10’dan akşam 8’e kadar açıktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir