General Mobile GM 8 Go kapsamlı inceleme

General Mobile GM 8 Go kapsamlı inceleme

Android 8.1 Oreo Go işletim sisteminini kullanan ve 799 TL fiyatıyla satışa sunulan General Mobile GM 8 Go inceleme videosu ile karşınızdayız. Bakalım, General Mobile GM 8 Go bizlere neler sunuyor?

General Mobile GM 8 Go Kutusundan Çıkıyor

Android 8.1 Oreo Go platformunu kullanan ve 799 TL fiyatıyla satışa sunulan General Mobile GM 8 Go kutusundan çıkıyor. İşte General Mobile GM 8 Go kutu içeriği ve ilk izlenimlerimiz.

General Mobile GM 8 Go özellikleri

Daha az sistem kaynağı tüketen Android Oreo Go işletim sistemli GM 8 GoGM 8 modeline göre düşük teknik özelliklere sahip. Kullandığı Oreo Go sürümü ile beraber, gelen pek çok Google uygulaması da, Go sürümleri sayesinde daha az RAM tüketiyor. GM 8 ile benzer tasarım çizgilerine sahip olan GM 8 Go, 5.5 inç büyüklüğünde 18:9 ekran oranına ve HD+ çözünürlüğünde ekrana sahip. Ekran ise Gorilla Glass 3 cam ile korunuyor.

GM 8 gibi, GM 8 Go’nun da arka yüzünde 13 Megapiksel çözünürlüğünde, f/2.0 diyafram değerine sahip kamera ve parmak izi okuyucu yerleştirilmiş. Ön tarafta da 5 Megapiksel çözünürlüğünde kamera kullanılıyor. Ön kameranın da diyafram değeri ise f/2.2.

Gelelim diğer donanım özelliklerine; GM 8 Go, MediaTek tarafından üretilen 1.5 GHz hızında çalışan 4 çekirdekli MT6739 işlemcisi kullanılıyor. RAM tarafındaysa 1 GB RAM tüketicilere sunuluyor. Daha mütevazi özelliklerle gelen ürünün dahili depolaması ise 16 GB. Ayrıca microSD kart desteği de bulunacak. Android Oreo Go ile geldiği için, RAM seviyesi 1 GB ile sınırlandırılmış.

General Mobile GM 8 Go’nun en dikkat çeken yanı ise 3500 mAh kapasiteli bataryası. Düşük güç tüketimine sahip işletim sistemi ve az güç ihtiyacı olan mütevazi donanımla beraber, 3500 mAh’lik batarya GM 8 Go, gün boyu yetecek bir kullanım sunabilir.

General Mobile GM 8 Go inceleme

General Mobile GM 8 Go inceleme videomuz ile, Android Oreo Go işletim sistemli bu modelin neler sunduğuna yakından bakıyoruz.

(function(){window.pagespeed=window.pagespeed||{};var b=window.pagespeed;function c(){}c.prototype.a=function(){var a=document.getElementsByTagName(“pagespeed_iframe”);if(0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir